• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Mikrobiuro - dla 1 osoby biuro serwisowane & coworking
    1 / 4
    Mikrobiuro - dla 1 osoby biuro serwisowane & coworking

    Warszawa

    • 790 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia mikrobiura czyli jednoosobowe urządzone stanowiska pracy biurowej we współdzielonym, przytulnym pokoju (nie w open space). Doskonała lokalizacja w samym cent...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 2 303 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 24,53 m2 w budynku biurowym przy ul. Żelaznej w Warszawie. Doskonała lokalizacja 2 minuty pieszo przystanek autobusowy.Atuty budynku i loka...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 060 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Wolnostojący dom pod Warszawą z lokalem usługowym
    1 / 16
    Wolnostojący dom pod Warszawą z lokalem usługowym

    Pruszków

    • 1 790 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Pruszkowie zbudowany dla siebie w 2009r. Parter: Salon z kuchnią, przedsionek, łazienka, garaż dwustanowiskowy (obecnie sklep), kotłownia. I piętro 4 pokoje, łazie...

  • 1 / 4
    Dom Warszawa Wesoła ul. Armii Krajowej

    Warszawa » Wesoła » ul. Armii Krajowej

    • 1 150 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła.~~Nieruchomość składa się z następu...

  • Bezpośrednio 3 pokoje 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Ustanów

    • 1 350 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 799 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 869 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 475 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 3 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 3 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny  dom,  gotowy do zamieszkania
    Przestronny dom, gotowy do zamieszkania

    Stefanowo

    • 1 299 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 10 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Zalesiu Górnym do remontu
    Dom w Zalesiu Górnym do remontu

    Zalesie Górne

    • 1 099 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 419 987 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 850 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 66,08m2, Bąkówka, gm. Piaseczno
    1 / 5
    Mieszkanie 66,08m2, Bąkówka, gm. Piaseczno

    Bąkówka

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Moczydłów

    • 1 500 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Czersk

    • 398 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości