• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem
    1 / 19
    Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem

    Lesznowola

    • 719 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielawa

    • 28 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Nowa Wola

    • 1 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości oddział Magdalenka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Dobrzenica

    • 160 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Władysławów

    • 1 290 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 9 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 280 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości oddział Magdalenka
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Piastów

    • 1 269 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Plac Pięciu Rogó...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plac Zbawiciela

    • 2 085 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 24 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [i] Zapraszam do Śródmieścia - topowa lokalizacja - Placu Pięciu Rogów !:) [/i] Tak, tak, to właśnie tutaj, w samym sercu miasta mam w ofercie ciekawy apartament, w świetnie zac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m
    1 / 20
    Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m

    Łubna

    • 730 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 12 150 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 16 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 16 500 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 51 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Władysławów

    • 2 999 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 14 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Michałowice

    • 2 295 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 16 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak
    1 / 14
    Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak

    Lesznowola

    • 969 900 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Józefów

    • 2 450 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 150 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 160 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chylice

    • 2 450 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Runów

    • 963 800 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 15 900 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prestige Nieruchomości prezentuje: Elegancki dom do wynajęcia na Wilanowie. Doskonała lokalizacja i doborowe sąsiedztwo. Położony na zacisznym osiedlu domów jednorodzinnych. [E...