• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 5 400 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o powierzchni 88 m2. I piętro w biurowcu. Obiekt klimatyzowany. 2 pomieszczenia biurowe, kuchnia/socjal, toaleta. 3 miejsca parkingowe w cenie najmu....

  • Apartament w Śródmieściu Arkadia Jana Pawła II blisko metro
    1 / 14
    Apartament w Śródmieściu Arkadia Jana Pawła II blisko metro

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośred...

  • Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica
    Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica

    Józefów

    • 1 199 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Gocław ul. Abrahama Pokój z kuchnią 43m2 Parking bezpośredni
    1 / 12
    Gocław ul. Abrahama Pokój z kuchnią 43m2 Parking bezpośredni

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę: mieszkanie 43m2 , pokój 28 m2+ kuchnia 6 m2+ łazienka z WC+ miejsce w garażu podziemnym Znakomita lokalizacja Gocław ul: Abrahama róg Fieldorfa. Komunikacja...

  • Szlak wielkich jezior nad jeziorem
    Szlak wielkich jezior nad jeziorem

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze Harsz Działka ma powierzchnię 3002 m2. jest to wydzielona osada z drogami...

  • Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim
    Odstapię Grób na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odsapię miejsce z pomnikiem w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Cmentarzu w Grodzisku Mazowiecki

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 4 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia ładne mieszkanie przy ul. Krakowskie Przedmieście 59 Ciche mieszkanie o powierzchni ok. 40 m, w skład którego wchodzi: Salon z aneksem kuchennym o powier...

  • Lokal Opacz Kolonia

    Opacz-Kolonia

    • 9 934 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała, powierzchnia usługowo-biurowa w nowoczesnym budynku . Parter 57,95 m2: wydzielona recepcja, sala konferencyjna (wyposażona w rzutnik, ekran, system głośnomówiący),...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Otwock

    • 990 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne, balkon, parking
    1 / 7
    Przestronne, balkon, parking

    Walendów

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Świetny Adres! Zamieszkaj na swoim lub zainwestuj
    1 / 16
    Świetny Adres! Zamieszkaj na swoim lub zainwestuj

    Warszawa

    • 579 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ***UWAGA*** Oferta objęta programem "KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 34,93 mkw, usytuowany na trzeci...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 2 800 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 126 mkw, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku z 1997 roku przy ul. Łuckiej na warszawskiej Woli, obok Metra Rondo Daszyńskiego.Nieruch...

  • Łady: działka 4300 m² z domem, blisko stolicy
    1 / 8
    Łady: działka 4300 m² z domem, blisko stolicy

    Łady

    • 3 010 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka 4300 m² z domem w Ładach, gmina Raszyn! Opis oferty: Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka nr 90 o powierzchni 4300 m² (z domem) w miejscowości Łady, gmina R...

  • Działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 6
    Działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 6 729 100 zł cena
    • 9 613 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka 9613 m² w Ładach, blisko Warszawy! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9613 m², położona w Ładach koło Raszyna. Idealna zarówno pod zabudowę jednorodz...

  • Nowe mieszkanie/Garaż/2 pokoje
    Nowe mieszkanie/Garaż/2 pokoje

    Walendów

    • 3 730 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 24 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną. Działka pusta, niezalesiona. Wszystkie media. MPZP Oczekiwany PUM 12 000 Kontakt: Linda Twarowska [tel]...

  • Działka 2190 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 11
    Działka 2190 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 1 533 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana 2190 m² w Ładach! Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż Pow. działki: 2190 m² Rodzaj działki: Budowlana Sprzedaż: Bez pośredników Opis oferty: Numer d...

  • 2 pokoje, w pełni umeblowane mieszkanie na Ochocie

    Warszawa » Ochota » ul. Jasielska

    • 739 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Ochocie.Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu Warszawy? Szukasz inwestycji w bezpośredniej bliskości centrum, a jednak w...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45 m² położone na VI piętrze w bloku przy ul. Nocznickiego 25 w Warszawie.~~Mieszkanie składa się z sypialni, salonu, osobnej kuchni, przedpokoju, ła...

  • MOKOTÓW mieszkanie przy metrze po remoncie Bezpośrednio
    1 / 16
    MOKOTÓW mieszkanie przy metrze po remoncie Bezpośrednio

    Warszawa

    • 1 238 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Agencjom dziękuję za pomoc. Oferuję bezpośrednio do sprzedaży mieszkanie z balkonem świeżo po remoncie. 7 piętro w bloku 15 piętrowym z 2 windami. 3-pokojowe mieszkanie na presti...