• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka Kozodawska

    • 950 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zawodne gm. Prażmów
    1 / 4
    Działka Zawodne gm. Prażmów

    Zawodne

    • 762 000 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawodne działka rolno-budowlana o powierzchni 16.200m2 na sprzedaż. Działka położona w pięknej okolicy z doskonałym dojazdem do trasy S-7. Dojazd do nieruchomości z dwóch s...

  • Cudowny dom z wysokim salonem, pod Warszawą
    1 / 12
    Cudowny dom z wysokim salonem, pod Warszawą

    Łoś

    • 1 350 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny dom i ogród dla rodziny, pod Piasecznem
    1 / 8
    Atrakcyjny dom i ogród dla rodziny, pod Piasecznem

    Łoś

    • 1 300 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Przepiękny segment w cichej okolicy
    Przepiękny segment w cichej okolicy

    Głosków

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam • Wynajem BEZPOŚREDNIO Ursynów PYRY • Las Kabacki
    1 / 16
    Sprzedam • Wynajem BEZPOŚREDNIO Ursynów PYRY • Las Kabacki

    Warszawa

    • 2 888 888 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    www.dom.xx.pl 6OI2O4O73 Bezpośrednio - SPRZEDAM!!! - Wynajmę Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super Lokalizacja! Warszawa Ursynów, Pyry - ul. Żołny, Las, Cisza! • BP Spokojna, willowa...

  • Cudowny, rodzinny dom pod Piasecznem
    Cudowny, rodzinny dom pod Piasecznem

    Łoś

    • 1 260 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 4 981 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Rodzinny dom pod Piasecznem w SUPER cenie!
    Rodzinny dom pod Piasecznem w SUPER cenie!

    Łoś

    • 1 060 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowy dom z ogrodem i sypialnią z tarasem
    Komfortowy dom z ogrodem i sypialnią z tarasem

    Łoś

    • 1 390 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Praga Płd (Grochów) os. Igańska - 72 m, 3 pok., 5/16 p
    1 / 13
    Praga Płd (Grochów) os. Igańska - 72 m, 3 pok., 5/16 p

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferujemy do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Praga Południe (Grochów) przy ulicy Igańskiej nieopodal Ronda Wiatraczna. Mieszkanie położ...

  • Klimatyczna dwupokoleniowa Willla w Konstancinie
    Klimatyczna dwupokoleniowa Willla w Konstancinie

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 990 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe 48m po remoncie
    1 / 12
    Dwupokojowe 48m po remoncie

    Warszawa

    • 980 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Sprzedam 2 pokoje z aneksem kuchennym, świeżo po remoncie. Mieszkanie pierwotnie 3-pokojowe. Nowa powiększona łazienka i zabudowa kuchni. W mieszkaniu klimatyzacja. Piękny widok z...

  • Atrakcyjne trzy pokoje ul. Storczykowa.

    Warszawa » Wawer » ul. Storczykowa

    • 900 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni trzy pokoje przy ulicy Storczykowej.Atutem nieruchomości są opłaty czynszowe, otoczenie oraz tern zamknięty. Lokal stanowi odrębną nieruchomość, posiada t...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 3 800 000 zł cena
    • 740 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefosław

    • 630 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 6 600 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Piastów

    • 1 590 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 745 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 215 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 250 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości