• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Dom w atrakcyjnej lokalizacji

    Młochów

    • 910 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży 1/2 nowego domu w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 475m2. (własność)Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim. W budowie. Oddanie do użytku listopad 2...

  • Wygodne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wygodne, bardzo przestronne mieszkanie o metrażu 55m2 z balkonem przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - wystarczy, że zabierzesz walizkę! Za...

  • Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin
    1 / 3
    Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin

    Warszawa

    • 1 760 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Warszawa Białołęka ok ul Modlińskiej , Światowida Działka z planem zagospodarowania na 7 lokali Powierzchnia: 2200m2 Wymiary szerokość 64m x34m droga dojazdowa asfa...

  • Warszawa Ursynów z wjazdem z ul. Baletowej
    1 / 6
    Warszawa Ursynów z wjazdem z ul. Baletowej

    Warszawa

    • 5 518 800 zł cena
    • 9 198 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Warszawa Ursynów Dawidy do sprzedaży grunt ( dwie działki) pod zabudowę jednorodzinną z usługami. Powierzchnia 4338 m2 + 4860 m2 ŁĄCZNIE 9198 m2 Wjazd bezpośrednio od ulicy Baleto...

  • Wyjątkowy Penthouse na 23 piętrze
    1 / 12
    Wyjątkowy Penthouse na 23 piętrze

    Warszawa

    • 1 799 999 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferta bezpośrednia! Na sprzedaż bezpośrednio Penthouse na 23 piętrze z cudownym widokiem na "Warszawskie City" przy ul. Łuckiej 15. Apartament aktualnie składa się z dwóch ni...

  • Mieszkanie inwestycyjne | Sprzedaż | 36,90 m2

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 590 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wraz z dużą loggią znajdujące się na dziewiątym piętrze przy ul. Aleje Jerozolimskie 131 w Warszawie. W skład mieszkania o powierzc...

  • Perełka.4-pok.z 4 balkonami w kamienicy , Włochy

    Warszawa

    • 1 370 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 13 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio! Agencje proszę o nietelefonowanie!!!! Sprzedam bezpośrednio prawdziwą perłę wśród nieruchomości....

  • • 3pok • 2 balkony | Słoneczne | Przestronne | Od zaraz

    Pruszków

    • 880 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eliza Krupa
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ursus, Skorosze

    Warszawa » Ursus

    • 4 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 65m2. Piętro 1. Składa się z: - 4 pomieszczenia (3 pokoje i WC). Budynek posiada system monitoringu oraz jest zabezpieczony system Solid Security. -...

  • Lokal Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 14 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BIURO - KANCELARIA - ITP !! Lokal w stanie idealnym, po generalnym remoncie o pow.130m2. Parter/5 z windą w kamienicy z 1890 r. - 3.8 m wysoki (w najwyższym punkcie 4.5 m)....

  • Działka Lesna na Bonisławskiej sprzedam
    Działka Lesna na Bonisławskiej sprzedam

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA OKAZYJNA CENA! DO NEGOCJACJI! IDEALNA NA lokatę kapitału i INWESTYCJĘ w przyszłości! MIEDZESZYN ul. Bonisławska, okolice związane z bliskością ul okolic Mszańskiej i Trasy Mo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Rozbrat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Rozbrat

    • 5 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny w wyjątkowej kamienicy z klimatem w centrum Warszawy na Powiślu. Unikalna lokalizacja z uwagi na otoczenie parków przy jednoczesnej bliskości centrum...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 11 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak super lokalizacja/blisko WKD SuPeR CeNa!!

    Otrębusy

    • 780 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom typu bliźniak z lat 70-tych w miejscowości OtrębusyLokalizacja:  Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy na działce o powierzchni 400 m², z licz...

  • Lokal Warszawa Targówek, Targówek Fabryczny ul. Naczelnikowska

    Warszawa » Targówek » ul. Naczelnikowska

    • 2 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Targówku. Przeznaczenie: biurowy, usługowy; Lokal na wysokim parterze od strony ulicy. Cena możliwa do negocjacji w zależności od profilu...

  • 1 / 4
    Działka z mediami.

    Strzeniówka

    • 655 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 552 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę. Do WKD OTRĘBUSY TYLKO 2.0 km . Do sprzedania działka budowlana usytuowana w zacisznym miejscu objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z pr...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka dla inwestora Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 5 500 000 zł cena
    • 5 194 m2 powierzchnia
    • 1 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 5071 + 123 mkw (droga wewnętrzna) łącznie 5194 mkw w Wilanowie. Nieruchomość ma kształt prostokątny (ok. 90 x 60 m) i jest położona w drugiej linii zab...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Przepiękna działka Nadarzyn Strzeniówka z MPZP

    Strzeniówka

    • 550 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy letniskowej.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbr...