• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Pokój w biurowcu , dostęp 24 h .
    1 / 6
    Pokój w biurowcu , dostęp 24 h .

    Warszawa

    • 2 360 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 28 m 2 w obiekcie komercyjnym na Wilanowie .(możli...

  • Bliźniak z wydzieloną działką 300m2

    Piastów

    • 1 295 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Piastowie. Dom znajduje się w spokojnej części Piastowa, w sąsiedztwie nowe...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 370 750 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m², położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (Wawer), z szybkim dostę...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 6 645 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 201,36 m2. Powierzchnia jest dostępna od od 1 sierpnia 2025r. Hala nieogrzewana, z dostępem do ee i wod-kan na cele socjalne. - 3 wrota odsuwane....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Opacz-Kolonia

    • 3 850 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 13 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Targówek
    1 / 2
    Działka budowlana Targówek

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 1 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na Targówku.Działka w kształcie prostokąta o pow. 892m2(dom do rozbiórki).Obok zabudowania domków jednorodzinnych.Cicha i spokojna okolica. Dobra kom...

  • Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 60m2 przy ul. Sabały 2piętro. Miejsce parkingowe na zamkniętym podwórku, wjazd i wejście na pilota. 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC wejście oddzielne...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 3 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | NOWE, stylowe 3 pokoje z balkonem - Nowy Ursus, ul. Habicha - Pierwszy najem! Lokalizacja: Warszawa, Nowy Ursus - ul. Edwarda Habicha Powierzchnia mieszkania: 49,5 m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Piękna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Piękna

    • 1 015 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 24 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ...... Na pograniczu Śródmieścia a Mokotowa ulica Piękna! Prezentujemy ciekawe 2-pokojowe 41,35m2 mieszkanie z osobną kuchnią Usytuowane na 1 piętrze kamienicy 5-piętrowej z...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Modzelewskiego Zygmunt...

    Warszawa » Mokotów » ul. Modzelewskiego

    • 7 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane na Mokotowie. Nowe, bardzo ładnie, neutralnie urządzone mieszkanie w budynku z ochroną i monitoringiem. Świet...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 633 250 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlana położoną na terenie Gminy Michałowice, w miejscowości Opacz Mała ul. Targowa - 10 km do Pałacu Kultury.- Powierzchnia nieruchomośc...

  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle

    Warszawa » Śródmieście

    • 4 120 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 41 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w ekskluzywnym budynku Doskonały układ pomieszczeń z dużymi możliwościami architektonicznymi. W każdym pokoju centralna klimatyzacja z indywidualnym sterowa...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 550 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 51 300 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential.454 m2 w samym centrum Warszawy - na p...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 6 750 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential.60 m2 w samym centrum Warszawy - na pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 28 250 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential.250 m2 w samym centrum Warszawy - na p...

  • Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2280 m² – idealna pod inwestycjęLokalizacja: Działka o powierzchni 2280 m² składa się z dwóch działek ewidencyjnych (każda ok. 1100 m²). Nieruchomość położona je...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. Wilanowska Al.

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 42 000 zł cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. kom. Mokotów/Służew. Ofertę stanowi budynek biurowo-mieszkalny (1/2 bliźniaka) dostosowany na potrzeby działalności biurowo-usługowej z możliwością wykorzystania...

  • Pawilon usługowo handlowy
    1 / 13
    Pawilon usługowo handlowy

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 1 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pawilon usługowo-handlowy na " Pasażu Smyczkowa" (róg Puławskiej i Smyczkowej). Wysokość pomieszczeń: 3.20 m Powierzchnia: 89 m2 Liczba pomieszczeń: 6 + łazienka z toaletą Własnoś...