• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Mirabelki

    Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 887 018 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 692 541 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstając...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 677 369 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 544 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 753 508 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

  • Powierzchnia dla biura, oświaty, usługi med i inn
    1 / 5
    Powierzchnia dla biura, oświaty, usługi med i inn

    Warszawa

    • 155 820 zł cena
    • 3 180 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam do wynajęcia część budynku przystosowaną na cel edukacyjny. W ofercie gotowe sale wykładowe, pomieszczenia administracyjne, zaplecze socjalne (wielostanowiskowe toalety),...

  • Wynajmę lub sprzeam duzy obiekt rozne działalności stan dewe
    1 / 10
    Wynajmę lub sprzeam duzy obiekt rozne działalności stan dewe

    Józefów

    • 60 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę samodzielny duży obiekt 2200m2do wykonczenia nadający się szpital,miejsce rechabilitacji,dom opieki społecznej oraz inne działalnośći. Obiekt bardzo duży około 2200m2 usyt...

  • Sprzedam grunt 10ha plan pod osiedle domów jednorodzinnych
    1 / 7
    Sprzedam grunt 10ha plan pod osiedle domów jednorodzinnych

    Głosków-Letnisko

    • 10 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dworek okolo 500m2 pokryty blachą duzo pomieszczen tynki otoczenie dzialki stawy, dzialka 100000m2 ogrodzona sucha z dobrym dojazdem do Piaseczna Teren podzielony na dwie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Zbierska

    Warszawa » Mokotów » ul. Zbierska

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i]ZAREZERWOWANE [/i] [i][/i] [i][/i] [i]Zapraszam na Mokotów [/i] Fajna oferta dwupokojowego mieszkania z oddzielną widną kuchnią, w niskim domu z cegły na Mokotowie !...

  • Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią
    1 / 16
    Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowe mieszkanie 2‑pok. 47,18 m tuż przy Placu Hallera na Pradze Północ – do remontu To przestronne mieszkanie usytuowane na 4. pi...

  • 1 / 3
    Gratka dla dewelopera działka 4040m2 w Jaworowej

    Jaworowa

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 040 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Jaworowa, gmina Raszyn o powierzchni 4040 m2 możliwość dokupienia działki obok o pow. 900m2.Dla działki są wydane Warunki zabudowy - b...

  • Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP
    1 / 11
    Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY ETAP 9 BUDYNKÓW Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu:...

  • NOWY MAGAZYN+BIURO
    1 / 16
    NOWY MAGAZYN+BIURO

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Buynek Usługowy - Magazynowo - biurowy o pow 125m2.Parter budynku magazyn o pow 50m2+pomieszczenie socjalne 15m2+WC.Piętro 2 pomieszczenia biurowe + WCo pow 60m2 . Budynek nowy 20...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 6 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Opaczy Małej bezpośrednio przy ul. Targowej - dostęp do wszystkich mediów. Nr działek 20/1, 21/1, 112/1, obręb 0009 Opacz.....

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 16
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Warszawa

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Sprzedam Działkę-Ogródek ROD
    1 / 15
    Sprzedam Działkę-Ogródek ROD

    Warszawa

    • 52 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek ROD na ul. Lewinowskiej, Warszawa-Zacisze. Dojazd komunikacją miejską . Działka ma 300 m. z domkiem murowanym z wyposażeniem . Domek z tarasem. Jest też duża komór...

  • Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.
    1 / 7
    Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    *** PEREŁKA WŚRÓD WARSZAWSKICH NIERUCHOMOŚCI *** Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 811 m², położona na Górnym Mokotowie, pomiędzy ulicami św. Andrzeja Boboli a...

  • Mieszkanie do wynajęcia Mokotów Galeria Mokotów 2 pokoje 40m2 gar...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament na ekskluzywnym osiedlu Galeria Park, położonym w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów....

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 13 200 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na I piętrze w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.), W-wa/Wola/Koło. W ofercie przykładowe zdjęcia oferty najmu. Doskonała lokalizacja, ko...

  • 1 / 2
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje w Otwocku

    Otwock

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w Otwocku, 5 minut od stacji PKP. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2025. 2400...