• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grabowiec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 21 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Egejska

    Warszawa » Mokotów » ul. Egejska

    • 10 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu przestronne, rozkładowe, narożne (płn-wsch-płd) mieszkanie w nowym kompleksie na Stegnach. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne. I...

  • Lokal dla biura w super niskiej cenie
    1 / 5
    Lokal dla biura w super niskiej cenie

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam i polecam do wynajęcia powierzchnię biurową położoną na 1 pietrze w budynku wolno stojącym przy ul.Bodycha ( granica Michałowic z Ursusem). Lokal przeznaczony dla prac...

  • BIURA DO WYNAJĘCIA, Warszawa, Mokotów, Obrzeżna
    1 / 4
    BIURA DO WYNAJĘCIA, Warszawa, Mokotów, Obrzeżna

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biurowiec 12-kondygnacyjny w biznesowej części Mokotowa, która, co do wielkości, jest drugim obszarem biznesu w Warszawie. Klimatyzowane powierzchnie z dostępem do zaplecza socja...

  • Lokal Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Wesołej Zielonej z przeznaczeniem pod działalność biurową, usługowo- handlową (auto- szkoła, biuro księgowe, sklep odzieżowy etc.). Lokal usytuowany jest na 1 pi...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 489 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Dzisiaj chciałbym zaproponować Państwu jednopokojowe mieszkanie [kawalerkę] na warszawskiej Woli (osiedle „Niska”]. Mieszkanie znajduje się na VII kondygnacji w X k...

  • Lokal usługowy 62m2 Targówek Bródno
    1 / 4
    Lokal usługowy 62m2 Targówek Bródno

    Warszawa

    • 744 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta bezpośrednia. Nie podpisujemy umów pośrednictwa. Oferuję do sprzedaży lokal usługowy 62m2 Stan deweloperski Lokal posiada dużą witrynę Wysokość pomieszczeń 3,3m Wydana zg...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Gagarina
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Gagarina

    Warszawa

    • 1 330 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,47 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ BEZ PROW...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...

  • Przestronne 70 m² – 3 pokoje | balkon | garaż

    Pruszków » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 820 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie (70m2) znajdujące się na pograniczu Pruszkowa z Piastowem, w bloku na spokojnym, monitorowanym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 pi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zgorzała

    • 1 590 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Lokal handlowo-usługowy na trasie Lublin-Nałęczów.

    Piotrowice

    • 150 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy ok 140m2Po adaptacji moze służyć jako lokal mieszkalnyPrzy głównej ulicy przy trasie Lublin - Markuszów - Nałęczów.Istnieje możliwość adaptacji tej nieruc...

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Modlińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Modlińska

    • 5 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na wynajem - 110 m², zamknięte osiedle, ul. Modlińska, BiałołękaOferuję komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Biura do wynajęcia
    1 / 4
    Biura do wynajęcia

    Warszawa

    • 60 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Teren ogrodzony z klimatyczną, dogodną lokalizacją na biuro wśród zieleni w pobliżu trasy Siekierkowskiej przy ul. Bartyckiej o średnim standardzie i atrakcyjnej cenie. W budynku ś...

  • działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria
    działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria

    Sierzchów

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Sierzchów ul Sosnowa w gminie Góra Kalwaria kwadrat, 1000 m 13 km od Piaseczna 2 km od stacji PKP Czachówek Wschodni. Pięknie położona w pobliżu...

  • Atrakcyjny apartament na sprzedaż w Sarandzie!

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 1 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjny apartament na sprzedaż w Sarandzie! Twoja wymarzona inwestycja nad albańskim morzem! Saranda, Albania – idealna lokalizacja, blisko plaży i bulwaru! Powierzchni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 86 400 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 155 m2 dla 46 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia lok...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 15 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 518 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 7 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ P...

  • Dom Warszawa Wawer, Radość ul. Drwali

    Warszawa » Wawer » ul. Drwali

    • 3 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy -...