• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 3
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 1 494 000 zł cena
    • 2 490 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka pod zabudowę rezydencjonalną o pow. 2490 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę...

  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 3
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 12 870 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana 33000 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Możliwość sprzedaży poszczególnych działek o powierzchni od 2050 m2 do 2642 m2 (8...

  • Łady Prężnie rozwijająca się okolica

    Łady

    • 722 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 950m². Przybliżone wymiary 19mx50m. Istnieje możliwość zakupu całej działki o łącznej powierzchni 1977m2.Działka objęta MP...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Żytnia

    Warszawa » Wola » ul. Żytnia

    • 540 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka z oddzielną kuchnią w stanie do remontu na Warszawskiej Woli-Młynów przy metrze Młynów.Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone a ekspozycja...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Goszczyńskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Goszczyńskiego

    • 1 249 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 21 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowy apartament na Mokotowie - ul. Goszczyńskiego - 58,4 m² | balkon | dwustronny rozkład | świeżo po remoncie budynek | duża komórka lokatorska!...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Antoniego Magiera

    Warszawa » Bielany » ul. Magiera

    • 949 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - wizualizacje pokazują możliwą aranżację wnętrz.Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Lwowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Lwowska

    • 6 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy parterowy o powierzchni 50 m2, mieszczący się niedaleko politechniki warszawskiej, mieszczący się na ulicy o dużym natężeniu ruchu pies...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 45 m² | Gotowe do wprowadzenia | Ursus, ul. Goplana | Garaż w cenie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrak...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna PUM 2150m2, Grochowska 90

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 12 900 000 zł cena
    • 1 365 m2 powierzchnia
    • 9 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z gotową koncepcją zabudowy | ul. Grochowska 90, Warszawa – Praga-Południe Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1365 m² zlokalizowana przy ul. Grocho...

  • Pater , parking  , na serwis , dostęp24h
    1 / 5
    Pater , parking , na serwis , dostęp24h

    Warszawa

    • 4 675 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia lokal o pow. 55 m 2 w kameralnym kompleksie handlowo- usługowo - biurowym , na terenie ogrodzonym na Sadybie . Parter , delikatny podjazd...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Podbipięty

    Warszawa » Mokotów » ul. Podbipięty

    • 3 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    WARSZAWA MOKOTÓW | METRO SŁUŻEW | ul. Podbipięty 27 | 2 POKOJE | 53 m2 | TARAS | KOMÓRKA | DOSTĘPNE OD SIERPNIA 2025BIURO NIE POBIERA PROWIZJICena najmu: 3500 złKLUCZOWE ATUTY: 100...

  • Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament
    1 / 15
    Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Luksusowy 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji – Wilanów Zawady ulica Bruzdowa. Wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², p...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Antoniego Magiera

    Warszawa » Bielany » ul. Magiera

    • 949 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym p...

  • Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze
    1 / 7
    Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do dzierżawy ROD Rodzinny Ogród Działkowy im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie przy ul. Wolińska 20P. Na działce znajduje się mały domek. Domek posiada prąd rozlicz...

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Poniatowskiego

    Otwock » ul. Poniatowskiego

    • 530 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowski...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 10 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Bielany rynek pierwotny ul. Fortowa

    Warszawa » Bielany » ul. Fortowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne i bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie w ekskluzywnym małym apartamentowcu. Mieszkanie pełne światła z ponad 5 m balkonem Kuchnia aneksie w salonie. Dwie sypialnie- oko...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Czerniakowska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Czerniakowska

    Warszawa

    • 820 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5...

  • Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .
    1 / 5
    Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .

    Warszawa

    • 5 760 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 72 m 2 w pełni odrestaurowanym obiekcie pofabrycznym . Świetne miejsce pod wzgledem dojazdu , blisko dworca , stac...

  • Centrum, otwarta przestrzeń , prestiżowy obiekt
    1 / 8
    Centrum, otwarta przestrzeń , prestiżowy obiekt

    Warszawa

    • 31 920 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 350 m 2 w rozpoznawalnym i prestiżowym obiekcie . .Na terenie kompleksu handlowo...