• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Miejsce parkingowe w garażu,ochrona,monitoring

    Warszawa » Targówek

    • 35 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji Do sprzedania miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem na terenie ogrodzonego , monitorowanego i chronionego osiedla Budimex przy ulicy Wyspowej 16 ....

  • Działka Józefów ul. Owsiana

    Józefów » ul. Owsiana

    • 915 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m o...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Przewodowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przewodowa

    • 2 870 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 7 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze!Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m², usytuowany na dużej działce o powierzc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 42 500 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 34 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Falenty Nowe, okolica nowo powstających domów

    Falenty Nowe

    • 739 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2.Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób sz...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 69 487 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 119 m2 dla 36 osób na 4 piętrze budynku biurowego w okolicach ul.Żelaznej ,na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 85 680 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 591 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 145m2 dla 48 osób na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia lokal biu...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 17 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 503 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ P...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Sielecka

    • 8 541 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowo-usługowy 219 m² - Kolonia Sielce.Do wynajęcia przestronny lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 219 m², zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Kolonia Sielce.Par...

  • Działka Prażmów ul.

    Prażmów

    • 850 000 zł cena
    • 10 004 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki:Obręb 0002 (Błonie), numer ewidencyjny dzi...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Annopol ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 2 550 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce w kompleksie biurowo - usługowo - produkcyjnym. Teren zamknięty, wjazd bezpośrednio z ulicy, teren ogrodzony, monitoring, kamery....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 27 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 15 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 90 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 50 osób, na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal na kreatywne biuro z magazynem Wilanów
    1 / 8
    Lokal na kreatywne biuro z magazynem Wilanów

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL DO NAJMU NA PARTERZE PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy, nieduże biuro z socjalem i magazyne...

  • Do wynajęcia Warszawa-Wola ul. T. Krępowieckiego
    1 / 13
    Do wynajęcia Warszawa-Wola ul. T. Krępowieckiego

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z widokiem na panoramę Warszawy o powierzchni 49,85m2 na 9/10 piętrze. Niezależne 3 pokoje, osobna kuchnia z oknem, balkon, łazienka ,osobno...

  • Dom Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria

    • 1 249 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" poleca na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, zlokalizowaną w Górze Kalwarii, w otoczeniu lasów i terenów zielon...

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 59,7m w nowowybudowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne w...

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 85m w wyremontowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne wraz...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 36 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 20 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 23 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 13 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...