• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 414)
  • Sprzedam działkę / działki DUŻA OBNIŻA CENY
    1 / 2
    Sprzedam działkę / działki DUŻA OBNIŻA CENY

    Adamów Drwalewski

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z 3000 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy w Adamowie Drwalewskim (15 km od Grójca, 40 km od Warszawy, blisko stacja PKP Chynów) Posiadam na sprzedaż tak...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sonaty
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie 3 min pieszo do Metra Służew Budynek z 1977, rama H Ekspozycja wschód i północ Widok na zieleń Balkon 6 m Piwnica 3 m Ciche sąsiedztwo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Zwiażku Walki Młodych
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Zwiażku Walki Młodych

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche, z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Ursynowie Niski kameralny budynek z 1981 r 10 min na pieszo Metro Stokłosy Balkon 3,5 m 2 piwnice Grunt w końcowej fazie r...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: plac na warszawskiej Białołęce, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia plac na warszawski...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bemowo, Chrzanów ul. Połczyńska

    Warszawa » Bemowo » ul. Połczyńska

    • 39 975 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 01.02.2026!!! Do wynajmu magazyn W-wa/Bemowo/Chrzanów. Kompleks logistyczny (biurowo-magazynowy) w bardzo dobrej lokalizacji przy wylocie z W-wy na Pozna...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 14 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 11 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 402 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 74 545 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 153m2 dla 45 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy d...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 75 947 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 140 m2 dla 43 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy...

  • Biuro na Mokotowie do wynajęcia! Od 15 m2!
    1 / 5
    Biuro na Mokotowie do wynajęcia! Od 15 m2!

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ATRAKCYJNA LOKALIZACJA: bezpośrednie sąsiedztwo Galerii Mokotów, niecałe 10 minut do Lotniska Chopina, stacja metra w promieniu 1 km – 5 minut jazdy samochodem Biurowiec PARK PROJ...

  • Dom Pruszków
    1 / 15
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 499 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2....

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 12 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 303 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Równoległa

    Warszawa » Włochy » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego bud...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 1 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Stare Miasto + garaż w cenie - ul. Solidarności, Warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56,5 m², zlo...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Mariana Zdziechowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Mariana

    • 5 300 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Od marca.Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie przy ul. Zdziechowskiego.Usytuowane na 1. pięt...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Północ ul. Karola Szymanowskiego

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Szymanowskiego

    • 579 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Szymanowskiego na Nowej Pradze w dzielnicy Praga Północ. Mieszkanie ma 32,61 m2 jest jedno pokojowe Budynek z cegły z...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 55M2, DO WYNAJĘCIA, LUX, znakomity punkt, ul.Chotomowska (koło:,Wawelska/ Grójecka), CISZA, CENTRUM, 1P., Cegła, 2pok. +kuchnia, b.Ciepłe, zieleń, tel,[tel], 22-303 5...

  • Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie/ Mokotów

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ?️ Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym Dostępne są również mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. ✅ Można z dziećmi i zwierzętami. ? Mokotów D...

  • Super oferta. Warszawa - Wilanów.
    1 / 16
    Super oferta. Warszawa - Wilanów.

    Warszawa

    • 7 599 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 7 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Umowa podpisana na wyłączność. Jedyna, niepowtarzalna ok...