• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 432)
  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 132 200 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul....

  • Dom Warszawa Rembertów ul. Działyńczyków

    Warszawa » Rembertów » ul. Działyńczyków

    • 1 999 999 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków....

  • Mieszkanie o pow. 56,20m2 oraz 188,7m2 poddasza !!

    Pruszków » ul. Ceramiczna

    • 1 300 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Na sprzedaż jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20m2 do mieszkania przynależy poddasze o powierzchni 188,73m2 (łączna powierzchni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 5 389 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 29 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 180 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, z widokiem na Wisłę i dwoma miejscami postojowymi w...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Przestronne Mieszkanie 109m2, 4 pok. Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 390 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 12 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Skarbka z...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Stanowisko fryzjerskie/kosmetyczne / Natolin ul. Lanciego
    1 / 8
    Stanowisko fryzjerskie/kosmetyczne / Natolin ul. Lanciego

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia samodzielne stanowisko fryzjersko-kosmetyczne w pobliżu metra Natolin. Przedmiotem ogłoszenia jest podnajem samodzielnego stanowiska fryzjerskiego lub wynajem pomiesz...

  • Reprezentacyjny biurowiec 5 minut od metra
    1 / 10
    Reprezentacyjny biurowiec 5 minut od metra

    Warszawa

    • 15 325 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał tel.[tel] Do wynajęcia powierzchnia komercyjna ( pow. ok. 260 m 2 ) z przeznaczeniem pod działalność biurową w...

  • Biuro 5 minut od stacji metra , autobus , tramwaj
    1 / 12
    Biuro 5 minut od stacji metra , autobus , tramwaj

    Warszawa

    • 16 776 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa o pow. 292,27 m2 w prestiżowym budynku handlow...

  • Działka Rusiec- dobra cena
    1 / 6
    Działka Rusiec- dobra cena

    Rusiec

    • 418 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1229m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 18,18 x 46,97 x 40,9 x 44,77...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Rusiec

    • 1 157 000 zł cena
    • 2 411 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2.411m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 67,26 x 44,77 x 40,9 x 46,9...

  • Przy stacji metra, biuro na call center , 24h
    1 / 9
    Przy stacji metra, biuro na call center , 24h

    Warszawa

    • 16 782 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia biuro - przestronne, nowoczesne z dużą ilością światła dziennego , z całodobowym dostę...

  • Sprzedam kawalerkę w super lokalizacji

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam kawalerkę 25,5m2 wraz z komórką 3m2 w super lokalizacji przy ul. Broniewskiego. Osiedle ogrodzone, blok 4 piętrowy.. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i sklada się z pr...

  • BEZPOŚREDNIO /44,18 m2 / 3 POKOJE / nowe mieszkanie /
    1 / 2
    BEZPOŚREDNIO /44,18 m2 / 3 POKOJE / nowe mieszkanie /

    Warszawa

    • 630 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 – pokojowe przy ul. Kartograficznej (44,18 m2) Planowane oddanie III kw. 2024r. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowane na pierwszym piętr...

  • Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !
    1 / 8
    Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !

    Władysławów

    • 190 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA, A TAKŻE DZIAŁKI PO PONAD 1200M2, ZA 190,000ZŁ. Bardzo atrakcyjne Działki Budowlane o pow. ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...

  • NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj
    1 / 7
    NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Strażackiej 145 w apartamentowcu z 2025 roku. Mieszkanie nowe, jasne - do tej pory niezamieszkane. Świeżo wykończone, umeblowane...

  • Sprzedam dom 70,działka 3900 m2 Szczeglacin gmina Korczew

    Warszawa

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. Siedlisko 3813 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom je...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 3 niezależne pokoje z widną kuchnią i 3 m2 loggią  położone na II pietrze IV piętrowego kameralnego , jedno klatkowego budynku na przyjaznym osiedlu Niedźwiadek w Ursu...