• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 432)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Magistracka

    Warszawa » Wola » ul. Magistracka

    • 475 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1154 m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 1154m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Stara Praga ul. Kępna

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Kępna

    • 6 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal z witryną na parterze na Pradze Płn. Okolica z pełną infrastruktura miejską, dobre połączenia komunikacyjne (m.in. metro). Ofertę stanowi pow. na dwóch pozio...

  • Grunt inwestycyjny, mpzp, wszystkie media
    1 / 5
    Grunt inwestycyjny, mpzp, wszystkie media

    Władysławów

    • 3 000 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniemy przedstawić Państwu możliwość nabycia bardzo atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o powierzchni 1,22 ha, który daje potencjał do realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • 3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów

    Warszawa

    • 1 587 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sellex Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ulicy Komputerowej na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze siedmiopiętrowego blok...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście, Emilii Plater
    1 / 14
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście, Emilii Plater

    Warszawa

    • 1 980 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia KAMERALNE BIURO - pokój biurowy o pok. ok. 22-25 m2 oraz części wspólne - dostęp do współdzielonej KUCHNI, ŁAZIENKI. Kamienica została przystosowana do potrzeb działal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chmielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 3 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowe biuro o powierzchni 48,5 m², położone w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej 73B. Biuro znajduje się na 7. piętrze zabytkowej kamie...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 8 320 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN o pow.260m2. Pomieszczenie magazynowe / handlowe / usługowe. Jest to hala po prawej stronie na zdjęciu. Lokalizacja usprawnia dojazd firmom spedycyjnym, dostawc...

  • Uznamska | Mieszkanie przy cichej ulicy
    1 / 16
    Uznamska | Mieszkanie przy cichej ulicy

    Warszawa

    • 777 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie przy cichej ulicy, blisko Centrum Warszawy. Umeblowane częściowo i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m² z przestronnym balkonem. MIESZKANIE Dwustro...

  • Kawalerka 28m Wola
    1 / 11
    Kawalerka 28m Wola

    Warszawa

    • 549 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 19 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Oferta bezpośredniej sprzedaży mieszkania typu studio w Warszawie na Woli przy ulicy Krępowieckiego. Nie współpracuję z agencjami. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe. Zakup moż...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 5
    Działka w otulinie lasu

    Rusiec

    • 410 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 901m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 25,3 x 35,61, dojazd drogą utwardzoną media- prąd i wodociąg, studnia, na działce, gaz w drodze p...

  • Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.3736m2 (ca.wymiary 37m x 100m) przy drodze ekspresowej S17 Węzeł "Zakręt"- Węzeł Lubelska. Analiza urbanistyczna przewiduje PUM od...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 698 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i całkiem nowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Ługi 53B w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie wykończone w wysok...

  • LUX M3 Mokotów, 48,9 m2 OKAZJA! NOWA CENA!

    Warszawa » Mokotów » ul. Maklakiewicza

    • 730 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wyposażonym w windę. Blok położony na zielonym...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Królikarnia ul. Wojciecha Żywnego

    Warszawa » Mokotów » ul. Żywnego

    • 697 990 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    UWAGA ! NOWA CENA ! Fajna oferta czeka na nowych Właścicieli ceniących Mokotów za świetną lokalizację ! Mieszkanie w tej lokalizacji to prawdziwy skarb, zwłaszcza gdy ma 2...

  • Mieszkanie Otwock ul. Karczewska

    Otwock » ul. Karczewska

    • 525 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 10 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 16 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...