• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 414)
  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 10 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal usługowy 154,9 m² - Warszawa, Grochów.Adres: ul. Grochowska 326, Warszawa.Powierzchnia: 154,9 m².Piętro: 1 z 4.Czynsz najmu: 10 000 zł/mies.Dostępny od zaraz.OPIS...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielecka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielecka

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Sielcach, Mokotów Do własnej aranżacji Niski kameralny budynek z 1972r, Rama H Ekspozycja wschodnia, południowo-zachodnia Loggia 7 m Ogródek 1...

  • Mieszkanie Warszawa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Powiślu - ul. Dobra, Warszawa Śródmieście Cichy i słoneczny apartament o powierzchni 42 m², położony na 2. piętrze budynku z windą w prest...

  • Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie
    1 / 16
    Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie

    Warszawa

    • 850 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - małego (8,3 m2) - dostępny od zaraz Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi średni pokój (10,6 m2) również jest obecnie d...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 114 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 18 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Boczna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Boczna

    • 1 250 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 32 052 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 39 m², położony w wyjątkowej lokalizacji, w samym sercu historycznej Warszawy, tuż przy Starym Mieście i w bliskim sąsiedztwie Pow...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 433 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJANa sprzedaż kawalerka 26 m2 zlokalizowana przy ul. Górczewskiej 116 usytuowana na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyjściem na ba...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Białołęka, Annopol ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 6 516 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce w kompleksie biurowo - usługowo - produkcyjnym. Teren zamknięty, wjazd bezpośrednio z ulicy, teren ogrodzony, monitoring, kamery....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 20 550 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 478 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 10 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 30 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 17 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Nowoczesne osiedle| 2 pokoje | duży balkon

    Warszawa » Ursus » ul. Dyrekcyjna

    • 635 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,47 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, w wyjątkowej inwestycji powstającej na terenie dawnej fabryki cią...

  • Działka Warszawa Wawer ul. Liścienia

    Warszawa » Wawer » ul. Liścienia

    • 1 800 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1818 m², położona przy ul. Liścienia (róg ulic Liścienia i Koprowej) w Radości, w warszawskiej dzielnicy Wawer. Idealne miejsce na budow...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 4 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal mieszkalny na biuro w kamienicy z początku XX wieku. Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum Warszawy, pełna infrastruktura miejska. Odrestaurowana zabytkowa kamienica...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 4 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym
    obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jak sie mur w Berlinie przewrócił to pozbierałem jego kawałki i zbudowałem dom który teraz sprzedaję. Wszystko ma swój czas, Zamiast domu w stolicy to mam dla Ciebie lepszą ofe...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 626 300 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, ul. TARGOWA - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Numer ewidencyjny działki - 286 Powierzc...

  • Miejsce parkingowe w garażu,ochrona,monitoring

    Warszawa » Targówek

    • 35 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji Do sprzedania miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem na terenie ogrodzonego , monitorowanego i chronionego osiedla Budimex przy ulicy Wyspowej 16 ....

  • Działka Józefów ul. Owsiana

    Józefów » ul. Owsiana

    • 915 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m o...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Przewodowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przewodowa

    • 2 870 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 7 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze!Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m², usytuowany na dużej działce o powierzc...