• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 414)
  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Praga-Północ ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 69 544 € cena
    • 17 386 m2 powierzchnia
    • 4 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.17386 m2 w hali magazynowe w okolicach Trasy Toruńskiej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Praga-Północ ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 9 600 € cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 4 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.2400 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROW...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Praga-Północ ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 6 517 € cena
    • 1 917 m2 powierzchnia
    • 4 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.1917 m2 na 2 piętrze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PRO...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kosów

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska

    Warszawa

    • 830 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia Budynek z 1977 Rama H Ekspozycja północno-wschodnia Mieszkanie o powierzchni 54 m składa s...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 16 105 € cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 9 024 € cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 6 709 € cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.397 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 8 433 € cena
    • 499 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka Podłęcze ul.

    Podłęcze

    • 4 065 041 zł cena
    • 15 194 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy atrakcyjnie zlokalizowane działki o łącznej powierzchni 1,5 ha w miejscowości Podłęcze, gmina Góra Kalwaria. Działki są idealne do realizacji projektów typu sportowo-rekr...

  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie ul. Dzwonkowa

    Warszawa » Włochy » ul. Dzwonkowa

    • 3 999 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 800 m², posadowiony na działce 1030 m².Obiekt położony jest w dzielnicy Włochy/Opacz W...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 815 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na 1 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 11 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 7 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Property Office (tel. [tel], m...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 16 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 14 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 39m2 - Bródno

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednia, osoby prywatnej. Agencjom i pośrednikom dziękuję za współpracę. Do wynajęcia bezpośrednio : Umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 39m2 usytuowane...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 023 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 341 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 141 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 18 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Komisji Edukacji Narodowe...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu apartament 2 pokojowy na Kabatach, umeblowany i wyposażony. Lokalizacja: Warszawa Kabaty, ul. Komisji Edukacji Narodowej, 50 metrów od metra Kabaty, pod blokiem siłow...