• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 432)
  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Stare Włochy, Jerozolimskie Al.

    Warszawa

    • 4 528 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa II piętro w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym, Stare Włochy. Obiekt strzeżony/monitorowany 24h/dobę, winda towarowa. Dostęp do lokalu 24h/dob...

  • Sprzedam działkę ROD Sielanka
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD Sielanka

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo użytkowania ogródka działkowego o powierzchni około 400 m2 na terenie ROD "Sielanka" w Warszawie przy ul. Augustówka w Wilanowie, na tyłach TVN. Łatwy dojazd samocho...

  • Parter, witryny, ogródek zabytkowa kamienica
    1 / 10
    Parter, witryny, ogródek zabytkowa kamienica

    Warszawa

    • 24 950 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 270 m 2 w Centrum Warszawy , w rejonie ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozo...

  • Parter , witryna , zabytkowa kamienica,ochrona
    1 / 11
    Parter , witryna , zabytkowa kamienica,ochrona

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia niepowtarzalny lokal użytkowy o pow ok 122 m 2 , blisko Sejmu i Placu Trzech Krzyży . Pa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Załuski, Działkowa
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Załuski, Działkowa

    Warszawa

    • 41 898 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu magazyn W-wa/Włochy/Załuski. Atrakcyjnie położony (400 metrów od Al. Krakowskiej), dogodny dojazd także dla tirów (2 szerokie bramy wjazdowe). Dobra lokalizacja przy C...

  • Dwupokojowe w centrum
    1 / 9
    Dwupokojowe w centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już, dwupokojowe ładne mieszkanie po generalnym remoncie, na Warszawskim Powiślu, przy ul Solec. Pokoje samodzielne, wejście do każdego pomieszczenia z holu, kuchni...

  • Rozkładowe, balkon, winda. Przy metrze. Grunt uregulowany
    1 / 16
    Rozkładowe, balkon, winda. Przy metrze. Grunt uregulowany

    Warszawa

    • 815 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Bez prowizji. Przy stacji metra Targówek Mieszkaniowy (100 m). Ciche, narożne, słoneczne, ze świeżym powietrzem (VII piętro) i widokiem na centrum (pokoje na południe) i metro (ku...

  • Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia
    1 / 5
    Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pośrednikom z góry dziękuję, 2pokoje z osobną kuchnią, ul. Nowolipie 26 – serce Muranowa Centrum ,Cisza i Spokój Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy
    1 / 16
    Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na warszawskiej Woli. To idealna p...

  • Lokal użytkowy Warszawa, al. Jana Pawła II
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa, al. Jana Pawła II

    Warszawa

    • 5 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na I piętrze , 92m2 do dowolnej aranżacji w chwili obecnej znajdują się tam 3 gabinety, recepcja, pokój socjalny, toalety, ( świeżo po remoncie) lokal nadaje się idealnie...

  • Lokal użytkowy handlowy Wilanów
    1 / 5
    Lokal użytkowy handlowy Wilanów

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy 100-350m2 - powierzchnia handlowa bezpośrednio od właściciela w obiekcie handlowym na dolnym Mokotowie w Warszawie. Preferowane przeznaczenie na dział...

  • Do wynajęcia jeden pokój (18,3 m2) w mieszkaniu 55 m2 Bródno
    1 / 15
    Do wynajęcia jeden pokój (18,3 m2) w mieszkaniu 55 m2 Bródno

    Warszawa

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - salonu (18,3 m2). Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi mały pokójj (8,3 m2) również jest obecnie do wynajmu (warunki...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Stare Miasto ul. Miodowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miodowa

    • 5 885 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu ekskluzywne mieszkanie w świetnej lokalizacji w historycznej, zabytkowej kamienicy (w spokojnej części Starego Miasta). Spokojna i bezpieczna okolica otoczona zabytk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Ludowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Ludowa

    • 5 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu komfortowe, rozkładowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w apartamentowcu z ochroną i monitoringiem, ponadto fitness, basen, sala konferencyjna itd. na Dolnym M...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wynajmu w przedwojennej, zabytkowej kamienicy na biuro, dwustronne (płn-płd), wysokie, stylowe. Budynek bez windy w centrum Warszawy, bardzo dobra i prestiżowa lok...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Bez prowizji! Dwa pokoje w ikonicznej lokalizacji
    1 / 16
    Bez prowizji! Dwa pokoje w ikonicznej lokalizacji

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i ciche mieszkanie w fantastycznej lokalizacji położone przy ul. Bitwy Warszawskiej 23. Lokal zadbany, wykończony w podwyższonym s...

  • Otwock - działka usługowo-mieszkaniowa
    1 / 11
    Otwock - działka usługowo-mieszkaniowa

    Otwock

    • 1 620 000 zł cena
    • 1 857 m2 powierzchnia
    • 873 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieramy prowizji od kupującego! Działka w Otwocku 1857 m2, zaledwie 20 km od Warszawy! Działka usługowo-mieszkaniowa z dużym potencjałem - idealne miejsce na Twój przyszły do...

  • Niewielki Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m² z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m² w otoczeni...

  • Pow. biurowa 210 - 180 Kasprowicza 47 przy stacji metra
    1 / 4
    Pow. biurowa 210 - 180 Kasprowicza 47 przy stacji metra

    Warszawa

    • 14 700 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę bezpośrednio lokal biurowy o powierzchni 210 lub 180 m2 w budynku biurowym, przy Metrze Stare Bielany. Doskonała lokalizacja w pobliżu centra handlowe, instytucje publiczne...