• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 431)
  • Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 1 057 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną umiejscowioną w Wawrze przy ul: Kwitnącej Akacji o powierzchni 3987m2. Działka w formie prostokąta o boku 80m przy asfaltowej ulicy, media w drodze. Możl...

  • 19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak
    1 / 9
    19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak

    Józefów

    • 121 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Od 19 lat naszą specjalnością jest sama Warszawa - jak i jej najbliższe okolice - w szczególności powiat otwocki. Posiadamy różne nieruchomości Klientów, którzy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Powsińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Powsińska

    • 1 000 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie - bez przepłacania za cudzy styl?To 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem daje możliwość stworzenia nawet 3 pokoi i idealni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 4 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy 70 m² - Warszawa Śródmieście, ul. Z. Słomińskiego 17Cena najmu: 4 800 zł netto/mies.Czynsz administracyjny: ok. 2 098 zł + mediaKaucja: j...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 6 776 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.401 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa

    Warszawa

    • 1 530 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na SPRZEDAŻ 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Południowe ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 5 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Wilczej. Usytuowane na 5. piętrze w kamienicy z windą.- Jasne i przestronne,- Wysokie okna,- Świetn...

  • Mieszkanie Józefów ul. Sienkiewicza

    Józefów » ul. Sienkiewicza

    • 4 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie z duszą, o powierzchni wynoszącej około 76 m2  (po odliczeniu skosów), położone w domu jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Józefowie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 14
    Wyjątkowe mieszkanie

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie pierwsze piętro okna na dwie strony świata , komórka i miejsce parkingowe dodatkowo płatne 70 tys tys..bardzo ładny rozkład mieszkania ciche spokojne (ew p...

  • Budynek produkcyjny z zapleczem hotelowym
    1 / 15
    Budynek produkcyjny z zapleczem hotelowym

    Sobiekursk

    • 1 999 999 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferujemy wyjątkową okazję zakupu / wynajmu zakładu biznesowego z hotelem, zlokalizowanego w miejscowości Sobiekursk koło Otwocka Wielkiego. O...

  • Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna
    1 / 15
    Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna

    Gąski

    • 79 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1135m2, numer geodezyjny 182/16 zlokalizowana w Gąskach przy ulicy Leśnej Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania - prz...

  • Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję
    Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję

    Urzut

    • 4 620 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 1,54 HA. nr działki 50 Działka budowlana inwestycyjna w Gminie Nadarzyn. Media: woda, prąd...

  • Wynajmę dom 3-piętrowy z opcją hali i biura

    Złotokłos

    • 6 800 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom od 1 listopada ( w trakcie odświeżania ) 3 piętrowy plus hala z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma wejściami. Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • Nowo urządzone mieszkanie 50 m² do wynajęcia w niezależnym

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 790 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Distęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • SEGMENT W ZIELONEJ CZĘŚCI BIELAN

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 777 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 610 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pięk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Willowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Willowa

    • 7 970 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu rozkładowe, widne, po remoncie mieszkanie na Mokotowie. Może być wynajmowane na biuro!!! Wyjątkowo zadbana kamienica z lat 30. Mieszkanie 3 duże pokoje + służbów...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Willowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Willowa

    • 7 970 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż