• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 431)
  • SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo
    SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doświadczenie i wiedza, której wielu zaufało. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do rozmowy : tel: [tel] lub [tel]. ul. Walecznych 68 (...

  • Nowe > 2 pokoje > 36,2 m2
    1 / 2
    Nowe > 2 pokoje > 36,2 m2

    Warszawa

    • 462 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,2 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 1 sypialni - łazienki z wc - dodatkowo logia o pow. 8,70 m2 SZCZEGÓŁOWE PA...

  • Powierzchnia biurowa przy metrze Stare Bielany
    Powierzchnia biurowa przy metrze Stare Bielany

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku tuż przy stacji metra Stare Bielany. Różne powierzchnie od 100 m² do 420 m². Cena 65 zł netto za m² + opłaty eksploatacyjne.

  • Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa
    1 / 7
    Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa

    Opacz Mała

    • 4 448 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. IRYSOWA/CZYSTA. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - SKŁAD, HALA...

  • Teren inwestycyjny - Łady Gmina Raszyn
    1 / 11
    Teren inwestycyjny - Łady Gmina Raszyn

    Łady

    • 720 zł cena
    • 9 613 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 157/13 Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. Polecam sprawdzić dokładną lokalizację na raszyn.e-mapa.net Zapraszam do kontaktu. W...

  • Działka Budowlana Łady/Raszyn 4300 mkw. z zabudowaniami.
    1 / 11
    Działka Budowlana Łady/Raszyn 4300 mkw. z zabudowaniami.

    Łady

    • 720 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka: (nr 90) o powierzchni 4300 mkw. (z domem) w miejscowości Łady gm. Raszyn. Istnieje możliwość wydzielenia działki ok. 2400 mkw. z działki...

  • Działka budowlana Łady/Raszyn 5270 m2
    1 / 11
    Działka budowlana Łady/Raszyn 5270 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron drogą gminna ulica bakali...

  • Teren inwestycyjny 14 883 m2
    1 / 11
    Teren inwestycyjny 14 883 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 14 883 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Numer działki 157/13 Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. Pol...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Łady/Raszyn - 2190 mkw.
    1 / 3
    Działka budowlana Łady/Raszyn - 2190 mkw.

    Łady

    • 720 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki: 157/7. Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Działka budowlana, powierzchnia 2190 mkw., szerokość ok. 25,10 m. długość ok. 79,85 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron:...

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje w nowoczesnym stylu
    1 / 14
    Okazja! Przestronne dwa pokoje w nowoczesnym stylu

    Warszawa

    • 974 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 56,8 m² przy ul. Żołnierzy Wyklętych 15 na Bemowie – gotowe do zamieszkania, wykończone w wysok...

  • Lokal usługowy do wynajęcia Targówek Matki Teresy z Kalkuty
    1 / 6
    Lokal usługowy do wynajęcia Targówek Matki Teresy z Kalkuty

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio, agencjom dziękujemy Świetna okazja dla przedsiębiorców i inwestorów! Jeśli szukasz miejsca, które da Twojej firmie przewagę już na starcie – trafiłeś idealnie. W jed...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Urs...

  • Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2
    Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    o wynajmu mieszkanie M4 55m2 3-pokojowe Informacja nt. mieszkania. Odnowione (białe ściany) mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz 5...

  • Parter, witryny, ogródek zabytkowa kamienica
    1 / 10
    Parter, witryny, ogródek zabytkowa kamienica

    Warszawa

    • 12 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 110 m 2 w Centrum Warszawy , w rejonie ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozo...

  • Nowy segment z ogródkiem w Pruszkowie
    1 / 11
    Nowy segment z ogródkiem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 8 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m² z ogródkiem 30m² , położony w spokojnej, zielonej części Pruszkowa. Świetna lokalizacja dla osób ceniący...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej
    1 / 10
    Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej

    Piastów

    • 106 584 zł cena
    • 41 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Anny Wojdy sprzeda udział 1/8 we współwłasności do nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 4,19 ha (działka nr ewid. 482) położonej w...

  • Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7
    Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7

    Głosków

    • 9 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Bąkówka 40000 metrów budowlanej Sprzedaż Zamiana 40 tys metrów kwadratowych działki budowlanej w okolicach Piaseczna.Okolice Głosków Wola Gołkowska.Cena 225 zl metr kwadrato...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Walendowie
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Walendowie

    Walendów

    • 520 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna , niezabudowana działka budowlana w miejscowości Walendów, gmina Nadarzyn. Działka położona przy ul. Gwiaździstej. Działka o pow. 1300m2 W drodze prąd, ga...

  • 2 pokoje na Pradze- Południe!
    1 / 8
    2 pokoje na Pradze- Południe!

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze- Południe, przy ulicy Grenadierów. Powierzchnia: 49,10 m² Piętro: 7 (winda) Liczba pokoi: 2 Balkon: Tak Garderoby: 2...