• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 461)
  • Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!
    1 / 8
    Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!

    Krakowiany

    • 369 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO - Działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę – Gotowa do startu. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m² położona w malowniczych Krakowia...

  • Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nowe mieszkanie na 1 piętrze,umeblowane,że sprzętem AGD,z telewizorem,każda sypialnia ma wyjscie na balkon,10 min do przystanku,są miejsca parkingowe

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Republikańska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m, zlokalizowane na 2. piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z połowy lat 90. w warszawskim Rembertowie. Lokal stanow...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 58 919 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, do wynajęcia powierzchnia po laboratorium. Oferowana powierzchnia, 950 mkw., znajduje się w budynku biurowym na trzecim piętrze, z możliwością wydzielenia mni...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Chmielna
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Chmielna

    Warszawa

    • 21 413 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE WILSON'S Przedstawiamy Państwu nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście). Lokalizacja:...

  • Marina Mokotów lokal na wynajem
    1 / 2
    Marina Mokotów lokal na wynajem

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Szukasz funkcjonalnego lokalu do działalności? Lokal usługowy położony na Osiedlu Marina Mok...

  • Działka rekreacyjna ROD Mazowsze
    1 / 7
    Działka rekreacyjna ROD Mazowsze

    Warszawa

    • 75 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na Warszawskich Siekierkach. Do dokończenia według własnych upodobań. Na działce znajduje się domek Holenderski 3*7 metrów z tarasem całkowicie zadaszo...

  • 30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką
    1 / 16
    30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką

    Tomice

    • 1 795 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 8 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, który spełni wszystkie Twoje marzenia – przestrzeń, komfort i natura tuż za progiem! Wyobraź sobie poranki wśród śpiewu ptaków, poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka ekologiczna , idealny spokój, dobry dojazd, w p
    1 / 11
    Kawalerka ekologiczna , idealny spokój, dobry dojazd, w p

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka 28m2 dla jednej osoby niepalącej , bez zwierzątek. Kawalerka znajduje się na parterze w kameralnym domku jednorodzinnym, niemal nowa , z cegły , solidnie ociepl...

  • Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra
    1 / 9
    Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUPER LOKALIZACJA - Ścisłe Centrum - Śródmieście, Al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie ONZ, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dw...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Rondo Dmowskiego...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Dmowskiego

    • 11 250 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. komercyjna (biurowo-usługowa) w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja, świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro), bardzo blis...

  • ŚWIETNA LOKALIZACJA/GOTOWA DO ZABUDOWY !!!

    Siedliska

    • 179 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ŚWIETNA LOKALIZACJAMYŚLISZ O BEZPIECZNEJ INWESTYCJINIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA TO WŁAŚCIWY WYBÓR !!!DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Do sprzedania dzia...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Prądzyńskiego Ignacego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 809 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo-magazynowa na Woli. Dostępna na 1 piętrze z klatki schodowej, dwie windy towarowe (nośność każda 1600 kG), teren zamknięty z ochroną i monitoring...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Na Uboczu

    Warszawa » Ursynów » ul. Na Uboczu

    • 3 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy.Mieszkanie posia...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Zapustna

    Warszawa » Włochy » ul. Zapustna

    • 899 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw. w bli...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Elektoralna
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Elektoralna

    Warszawa

    • 11 600 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    2022.02.26 być może będzie wynajety sp. 28 lutego 22 toku!!! Do wynajmu powierzchnia handlowo - usługowa w nowoczesnym budynku biurowym. Preferowany wynajem na aptekę, drogerię...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ
    1 / 16
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ

    Warszawa

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa, Praga Północ, Śliwice - mieszkanie 109m2 zlokalizowane przy ulicy Gersona w Warszawie, piętro 2/2 - 4 pokoje: duży salon + 3 pokoje, jedna z sy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Złota
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wola, Złota

    Warszawa

    • 28 673 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Ofertę stanowi powierzchnia biurowo-usługowa w biurowcu, parter, po remoncie elewacji w 2010 roku. Składa się z: - recepcji; - otwarte...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Mirów
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa

    • 27 259 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna Woli. Oferta usytuowana roku w budynku mieszkalno - usługowo - biurowym wybudowanym w roku 2010. Parter i I piętro lokale komercyjne, II-VIII pi...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice, Figiel
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice, Figiel

    Warszawa

    • 14 937 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest kompletnie umeblowany (lub nie - w zależności o życzenia klienta) penthouse, usytuowany na trzecim piętrze w budynku na kameralnym osiedlu (wjazd bezpośredn...