• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 461)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa
    Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 15 000 000 zł cena
    • 5 370 m2 powierzchnia
    • 2 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    CENA ORJĘTACYJNA - MOŻE ULEC ZMIANIE ZLĘŻNA OD UWARUNKOWAŃ.Nieruchomość ogrodzona,z utwardzonymi drogami wew. i zew. oraz bramami wjazdowymi sterowanymi elektronicznie.Budynek biur...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy

    Warszawa

    • 8 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bardzo Atrakcyjny Lokal usługowy z przeznaczeniem biurowym , w Centrum dzielnicy Włochy , Lokal usytuowany na 2 pietrze , po remoncie , wyposażony w instalacje telekomunikacyjne (...

  • BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w
    1 / 12
    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, wysoki standard, klimatyzacja, kompletne wyposażenie. ul. Chłodna 22A - apartamentowiec Chłodna Square Apartments Piętr...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 2
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 1 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o pow.20m usytuowany na pierwszym piętrze składający się z sali głównej,halu (który może pełnić rolę poczekalni),łazienki z wc.Położenie lokalu to centrum Pruszkowa.Lokal moż...

  • Dom Nadarzyn
    1 / 3
    Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 240 m2 pow. użytkowej , na działce 1000 m2 z wymurowanym basenem, zbudowany z cegły - parter oraz w technologii kanadyjskiej - poddasze; na parterze hol 25 m2, garaż z...

  • Działka Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa
    Działka Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 1 990 000 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 1 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka inwestycyjna o powierzchni 1268 m2 położona w Warszawie w okolicach ul. Marsa. Działka w kształcie prostokąta szerszym bokiem przylegająca do drogi. W drodze w...

    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 15 390 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokal biurowo-usługowy po generalnym remoncie, parter+piętro równo rozłożone, dwa miejsca parkingowe. Możliwość własnej reklamy na zewnątrz. Cena 90pln brutto/m2+opłaty licznikowe....

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy w Ursusie, o powierzchni 187m2. Mieści się na II piętrze, wejście ze wspólnej klatki schodowej. Na lokal składa się 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Biłgoraj
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Biłgoraj

    Warszawa

    • 9 350 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy o powierzchni 170m. Budynek wolno stojący.Samodzielne wejście do lokalu przez portiernię.Jest to połowa piętra. Lokal składa się z 7 pomieszczeń - możliwośc własnej...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy

    Warszawa

    • 7 600 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA NIEZALEŻNY BUDYNEK. Przeznaczenie – BIUROWIEC. Trzy kondygnacje użytkowe. Powierzchnia - 200m2. Parter: 70 m2 (hall, dwa gabinety, łazienka z toaletą/pomieszczenie s...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 6
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Aktualne od marca 2012 r. Lolal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 90 m2 na parterze w Kamienicy. Lokal do remontu. Przedpokój ok. 8 m2, pomieszczenie główne ok. 50 m2 jest z wejś...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 3 550 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w rejonie podwarszawskim zachodnim Dom ze studiem fryzjersko-kosmetycznym, solarium, fitness. Całość 500m2 (w tym część mieszkalna 150m2). Dzi...

    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia zlokalizowany na Ursynowie (Kabaty). Lokal na parterze z witrynami o powierzchni 108m. Rozkład pomieszczeń : recepcja, otwarte pomieszczenie, 2 pokoje,...

  • 2-POKOROWE blisko PKP
    1 / 5
    2-POKOROWE blisko PKP

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okol...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mokotów | ul. Batorego | 37,9 m² | Balkon 5 m² | Przy Polu Mokotowskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m², położone na 4. piętrze w 16-piętrowym budynku z 196...

  • Kontener15 m² do wynajęcia – Warszawa Bielany, Wergiliusza
    1 / 2
    Kontener15 m² do wynajęcia – Warszawa Bielany, Wergiliusza

    Warszawa

    • 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dwa kontenery o powierzchni 15 m² każdy (łącznie 30 m²), położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – Warszawa Bielany, ul. Wergiliusza, tuż obok bazaru Wolumen. Konte...

  • Bartycka 20 - MIEJSCE POSTOJOWE w garażu poziemnym
    1 / 2
    Bartycka 20 - MIEJSCE POSTOJOWE w garażu poziemnym

    Warszawa

    • 300 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mokotów - Siekierki - do wynajęcia MIEJSCE POSTOJOWE w garażu przy ul. Bartyckiej 20. Miejsce w hali garażowej. Hala na poziomie -1 pod budynkiem na strzeżonym osiedlu z 2004 r....

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Targówek, dom mieszkalny, usługowy lub inwestycja.

    Warszawa » ul. Nad Potokiem

    • 2 600 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 4 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu o po...

  • GOTOWE DO REMONTU | TUŻ OBOK WUM

    Warszawa » Ochota » ul. Żwirki i Wigury

    • 759 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla wynajmujących mieszkania na pokoje lub kawalerki. Tylko 400m do Warszawskiego Uniwersyte...