• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 461)
  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 14
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 730 158 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie
    1 / 9
    Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    ‎Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka w sercu prestiżowej starej Saskiej Kępy w cichej uliczce w sąsiedztwie ul.Francuskiej. ‎W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, bary i re...

  • Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno
    1 / 12
    Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 100 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Garaż około 40m Dwie bramy wjazdowe,jedna od strony tarasu. Media:gaz,światło,wodociag,swiatlowod. Dojazd do Warszawy 25 min. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o sms. Do dużej n...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    3 pokoje na Bemowie-Lotnisku - 10. piętro, spektakularne zachody słońca i świetna komunikacja z centrum. MDP Partners ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, jasne...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mam przyjemność zaoferować Państwu DO WYNAJĘCIA przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy Al. Jerozolimskie 11/19, blisko stacji metra...

  • Apartamenty z widokiem na morze – Casares
    1 / 9
    Apartamenty z widokiem na morze – Casares

    Warszawa

    • 1 689 889 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 17 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na południu Hiszpanii są miejsca, gdzie życie naturalnie zwalnia. Poranna kawa na tarasie, ponad 300 słonecznych dni w roku i widok na Morze Śródziemne – to codzienność, którą ofer...

  • Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2
    1 / 3
    Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis inwestycyjny działki – MPZP Działka nr ew. 73/1, obręb 8-02-02, położona w Warszawie – dzielnica Wesoła, ul. Wspólna, objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • 3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska
    1 / 16
    3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    No commision - bez prowizji For English scroll below Czynsz ok 840 pln Dostepne od zaraz 3 pokoje, salon z aneksem. klimatyzacja, zmywarka, miejsce parkingowe w garazu podziemnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Włochy, Opacz Kolonia

    Warszawa » Włochy

    • 8 500 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo-magazynowy, Włochy - Kolonia Opacz. Lokal w zespole budynków biurowo-magazynowych. Jest to cicha i spokojna ulica. W ciągu ulicy biura i magazyny wynajm...

  • Na sprzedaż 2 wynajęte budynki biurowe zysk 28000złNETTO/msc
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 wynajęte budynki biurowe zysk 28000złNETTO/msc

    Warszawa

    • 4 900 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 8 522 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obydwa budynki obecnie są wynajęte. Przychód wynosi 28 000 netto. Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą. Powierzchnia działki 465 m2. Budynek nr 1. Czterokondygnacyjny budyn...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus

    Warszawa

    • 8 700 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 2 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SUPER OKAZJA!!! TYLKO 8700000ZŁ + VAT 23% OBIEKT O ŁĄCZNEJ POW.OK1700M2 W WYŻSZYM STANDARCIE PONIŻEJ SZCZEGÓŁY ; - ATRAKCYJNA działka o powierzchni całkowitej 4100 m , w bliskim s...

  • Lokal użytkowy Raszyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Raszyn

    Raszyn

    • 7 500 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia obiekt usługowo -produkcyjno - magazynowy z częścią biurową o powierzchni 430 metrów kwadratowych rozmieszczonych na...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 11 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo-biurowo-usługowy do wynajęcia zlokalizowany w Warszawie (Ursynów)o powierzchni 120m ( rozkład pomieszczeń do aranżacji, w tym momencie są 4 pomieszczenia w tym jedno...

    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 88m składający się z 3 pomieszczeń, łazienki , pomieszczenia gospodarczego i balkonu. Budynek strzeżony, ogrodzony, miejsca parkingowe w ga...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 2
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 8 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia magazyn o pow.350m2, w tym ok.40m2 pow. biurowa. Ogrzewanie liczone z metra, woda płatna od osoby,prad zgodnie ze wskazaniem licznika. Jedna bra...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad jeziorem w Powsinku 240 m2 na działce ok. 1500 m2.Wybudowany w 2006 r. Urocze i ciche miejsce na skarpie z ładnym widokiem na jezioro i okoliczne zielone łąki.Cisza i spokó...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 9
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 73 800 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia nowo wybudowany obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni 2450m kwadratowych, na które składa się 1800m kwadr...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 12 800 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajecia bardzo duży lokal o pow 260m2. pomieszczenie jest w trakcie generalnego remontu który zakończy się w najbliższym czasie i składa się z pięciu pomieszczeń. budynek jest...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wesoła Wesoła
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wesoła Wesoła

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 171 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy o pow 410 m2,działka 700m2.Usytuowany w centrum,w bliskiej okolicy nowowybudowanego osiedla.Parter 1 część:garaż(2 samochody),gabinet,sala sprzedażowa(6...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Nieruchomość położona jest w dzielnicy Warszawa Włochy - Okęcie. Stanowi doskonałą lokalizację zarówno pod względem dogodnego położenia jak i komfortowego...