• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 461)
  • Lokal użytkowy Otrębusy gm. Brwinów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Otrębusy gm. Brwinów

    Otrębusy

    • 7 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia komfortowy dom w Otrębusach (164 m2) z magazynami (230m2)- 5 min. od WKD. Działka 2500 m2 z szeroką brama wjazdową na pilota. Obiekt monitorowany. W domu można wydziel...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 40 590 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1850m kwadratowych, na co składa się 2 x 750m...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 3
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 8 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolnostojący budynek zlokalizowany w rejonie Al. Jerozolimskich, Warszawy, Pruszkowa o powierzchni 70 m2 + poddasze do adaptacji. Parking na ok. 30 samochodów. Media - prąd, kanali...

  • Działka Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Działka Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 950 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka 800m2 o szer.17m w Wilanowie przy ul.Wiertniczej w pobliżu TVN. Działka inwestycyjna budowlana,wszystkie media. Numer oferty: 488/DZ/2010

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 9
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 29 520 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia powierzchnia magazynowa, usytuowana w Pruszkowie, rozmieszczona w 3 halach magazynowych. Jedna hala - 1000m kwadratow...

  • Działka Władysławów gm. Mszczonów
    1 / 9
    Działka Władysławów gm. Mszczonów

    Władysławów

    • 190 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji - możliwość płatności w ratach - raty do uzgodnienia. B.Atrakcyjne Działki Budowlane o pow.ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 3
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 999 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 10 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z 2003/2004r. wykończony w 2008 r. w zabudowie bliżniaczej ok.300 m2 na działce 500m2 w spokojnej części Starego Wilanowa. W bocznej uliczce,blisko Pałacu i Parku Wilanowskiego...

  • Dom Pruszków
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny zabytkowy pałacyk w bliskiej granicy Pruszkowa. Budynek wybudowany w 1908 roku został wpisany do rejestrów zabytków 01.09.2011 roku. Rezydencja posiada 3 kondy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bardzo ładnie przestronny lokal na parterze w Warszawie-Włochach zlokalizowany przy ulicy Ryżowej. Lokal usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej około 136 m2, składa się dwóch po...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 28 290 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1550m kwadratowych, na co składają się 3 segm...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus

    Warszawa

    • 23 300 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bardzo atrakcyjnE BIURA i MAGAZYNY !!! położone na działce o powierzchni 4100 m. Budynek BIUROWY o powierzchni użytkowej 365 m wykonczony materiałami wysokiejjakosci oddany do uż...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 180 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Wilanowie na Zawadach, segment środkowy 230 m2, 2 poziomy plus poddasze użytkowe, garaż. Numer oferty: 234/D/2018

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście

    Warszawa

    • 120 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowo-handlowa w budynku klasy A w systemie open space.Ścisłe centrum,kameralność,szykowny i elegancki biurowiec.Duże witryny i duże okna.Zaawansowany system podnies...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 6
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 40 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolnostojący budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w rejonie Al. Jerozolimskich, Warszawy, Pruszkowa o powierzchni ok. 1700 m2. Powierzchnia biurowa ok. 800 m2: po ok. 280 m2 -...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    1 / 2
    Działka budowlana na sprzedaż

    Wygoda

    • 75 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2000 m², położona w miejscowości Wygoda w województwie mazowieckim, w powiecie zwoleńskim. Nieruchomość znajduje się w spokoj...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 4
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 4 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 110m zlokalizowany przy trasie Warszawa-Pruszków. Lokal znajduje się na piętrze i składa się z : dużego pomieszczenia do aranżacji (100m),...

  • Działka Urzut gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka Urzut gm. Nadarzyn

    Urzut

    • 2 002 070 zł cena
    • 10 822 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.10822m2.Podzielona na 10 działek o pow od 950m2 do 2000m2 Plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz szeregową.Cena za metr 1...

  • Działka  gm. Nowy Dwór Mazowiecki
    Działka gm. Nowy Dwór Mazowiecki

    Warszawa

    • 8 000 000 zł cena
    • 73 906 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. OPIS Działka ma kształt kwadratu z dwiema odnogami tzn. ma wjazd z dwóch ulic, zarówno od strony...

  • Działka Janki gm. Raszyn
    1 / 2
    Działka Janki gm. Raszyn

    Janki

    • 10 300 000 zł cena
    • 22 900 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- 23,000m2 - około 449,78zł za metr kwadratowy działki budowlanej! Działka składająca się z dwóch działek odpowiednio - 13,000m2 (wymiary 200x65metrów) oraz...

  • Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę BEZPOŚREDNIO 2 pokojowe, 42 m2, w centrum Warszawy, ul. Nowolipie 20 a. PARKING ZA DARMO, BARDZO CICHO, WSZĘDZIE BLISKO ! Wśród zieleni na II piętrze. Sypialnia zamykana...