• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 461)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z prywatnym ogrodem i tarasem na prestiżowym osiedlu Biały Kamień, tuż przy Polu Mokotowskim. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa...

  • Kawalerka ul.Syreny
    1 / 5
    Kawalerka ul.Syreny

    Warszawa

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania kawalerka 26,40m 2 z dużym ustawnym pokojem 16 m . Okolica spokojna w otoczeniu zieleni p. Wysoki parter. Kawalerka w świetnej komunikacji blisko tramwaj ,autobus. B...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna

    Warszawa

    • 2 380 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Botaniczna Powierzchnia domu: ok. 170 m² Kondygnacje: • kondygnacja -1 (przyziemie): 67,3 m² • kondygnacja 0: 50 m² • kond...

  • Też pokoje Nadarzyn ogródek
    1 / 12
    Też pokoje Nadarzyn ogródek

    Nadarzyn

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Nadarzynie z własnym ogródkiem. Teren monitorowany Parking pod budynkiem Teren zamkniety

  • WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY
    1 / 16
    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY – ORDONA 5 Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m², położone na ostatnim piętrze nowocze...

  • Wynajem 2 pokoje Wola
    1 / 8
    Wynajem 2 pokoje Wola

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sloneczne mieszkanie przy metrze Mlynow. Kaucja 2200. Miesięczny koszt 2700.

  • ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia - 76,6 m2 - kameralne, zielone osiedle przy ul. Kamińskiego. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju z obecnej kuchni. Polecam pr...

  • Działka inwestycyjna przy lotnisku Warszawa Okęcie
    1 / 10
    Działka inwestycyjna przy lotnisku Warszawa Okęcie

    Warszawa

    • 3 400 000 zł cena
    • 3 416 m2 powierzchnia
    • 996 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta inwestycyjna - Kupujący nie płaci prowizji ! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 3416 m² położona w strategicznej części Warszawy – Okęcie, ul. Półksiężyca,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie na Bielanach
    1 / 13
    klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie, ur...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 299 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Pradze Południe - Grochów. Powierzchnia mieszkania wynosi 47 m2. Lokal jest usytuowany w bloku z cegły z lat 50 -tych. Mieszkanie jest dwustronn...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 7 269 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 103 mkw., z ładnym widokiem na Warszawę. Biuro znajduje się na czternastym piętrze. Aktual...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa

    Warszawa

    • 1 334 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania b...

  • Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania
    1 / 7
    Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania

    Warszawa

    • 2 010 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne segmenty położone w zachodniej części Estepony, w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Costa del Sol. Nieruchomości oferują 2 sypialnie, powierzchnię od 230 m² do 2...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 10 650 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 150 mkw., z ładnym widokiem na Warszawę. Biuro znajduje się na dwudziestym piętrze. Aktual...

  • 2 pokoje mieszkanie 60m2
    1 / 9
    2 pokoje mieszkanie 60m2

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w bloku z biaľej cegły ocieplany w okolicy nowych osiedli mieszkaniowych w najblizszej odleglosci sklepy wszelkiego rodzaju,szkola ,przedszkole,żłobek ,przystanek autobu...

  • Działka usługowa 5 772 m² - Białołęka
    1 / 12
    Działka usługowa 5 772 m² - Białołęka

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 5 772 m2 powierzchnia
    • 605 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5 772 m² w Warszawie - Białołęka - róg ul. Przykoszarowej i Szlacheckiej, oddalona ok 2,5 km od Trasy Toruńskiej, przezn...

  • Klimatyczne 1 pokojowe o pow. 29,2m2 ul. Tyszkiewicza, Wola
    1 / 8
    Klimatyczne 1 pokojowe o pow. 29,2m2 ul. Tyszkiewicza, Wola

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 1 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 29,2 m2 na Woli. 1 piętro w 3 piętrowej kamienicy. Widna, oddzielna kuchnia, ustawny pokój.Wystawa okien na wsc...

  • Apartament 3 pokoje  - Eko Park, Chodkiewicza
    1 / 15
    Apartament 3 pokoje - Eko Park, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 6 950 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, Mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m², położony na prestiżowym o...