• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 738)
  • Działka budowlana Milanówek Milanówek
    1 / 8
    Działka budowlana Milanówek Milanówek

    Milanówek

    • 1 300 000 zł cena
    • 5 830 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania duża działka w Milanówku o pow. 5830 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 28x283 i 30x250 jest porośnięta drzewami. Działka leży na terenie objętym planem za...

  • Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 16
    Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Dom Milanówek
    1 / 12
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 5 000 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Okazała rezydencja w prestiżowej, willowej części Milanówka. Stan deweloperski. Dojazd drogą asfaltową. Teren zagospodarowany, podjazdy z kostki Bauma, ogrodzenie elementy kute, za...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Chlebnia
    1 / 20
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Chlebnia

    Grodzisk Mazowiecki

    • 13 500 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 9 ha, o wymiarach 150x600 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium Uw...

  • Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie
    1 / 3
    Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie

    Kopytów

    • 5 500 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o pow. 3.45 hektara w Kopytowie gm. Błonie przy trasie Warszawa -Poznań , z warunkami zabudowy. -zabudowana, -brak planu zagospodarowania. Uchwała rady miejskiej...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 13 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 8-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Janusza Meissnera
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ja...

    Warszawa

    • 898 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14 Metraż: 63,6 m² Piętro: 6/8 Rok budowy: 1984 Stan prawny: pełna własność z KW Cena: 898 0...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 863 € cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.639 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 3 456 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce , w okolicach ul. Modlińskiej poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 1 074 € cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.179 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 4 560 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Wynajem
    Wynajem

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Duży taras od str zaludnionej ulicy jako duży plus do powierzchni użytkowej Kuchnia Poczekalnia

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 7 928 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.208,64 m2 na parterze w hali magazynowo - biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 4 664 € cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.291,50 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej. poleca Ag...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 3 432 € cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.132 m2 na parterze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Ochota, Chałubińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Ochota, Chałubińskiego

    Warszawa

    • 23 973 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    blisko Dworca Centralnego PKP ------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.289 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w o...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 26 419 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 345 m2 na 10 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Syndyk sprzeda udział 3/20 w lokalu
    Syndyk sprzeda udział 3/20 w lokalu

    Warszawa

    • 103 920 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 1 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 3/20 w spółdzielczym własnościowym prawie do ni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. E. Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 3 993 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal w sutenerze --------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 78,29 m2 w przyziemiu w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskim Śródmieściu, w okolic...