• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 721)
  • 2 pokoje na Pradze- Południe!
    1 / 8
    2 pokoje na Pradze- Południe!

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze- Południe, przy ulicy Grenadierów. Powierzchnia: 49,10 m² Piętro: 7 (winda) Liczba pokoi: 2 Balkon: Tak Garderoby: 2...

  • Wynajmę jedno pomieszczenie
    1 / 2
    Wynajmę jedno pomieszczenie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę jedno pomieszczenie lokalu użytkowego Warszawa ul.Andersa na handel lub usługi z witryną

  • Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie

    Warszawa

    • 8 180 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Super lokalizacja Browary Warszawskie Do wynajęcia od stycznia Obok hotelu Hilton i placu Europejskiego Umeblowane i pięknie wykończone wraz z wyposażeniem 2 osobne sypialnie:...

  • Lokal biurowy 75 metrów-centrum Grochowa
    Lokal biurowy 75 metrów-centrum Grochowa

    Warszawa

    • 6 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Aby wynajac lokal w kamienicy Grochow 4 pomieszczeńia własne sanitariaty.kuchenka plus magazynki- parking park Znicza Faktura Vat .zrobimy adaptacje .posrednicy mile...

  • Wynajmę domek 60m2 Warszawa
    1 / 7
    Wynajmę domek 60m2 Warszawa

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Domek na działce o pow. 700m2 w podwórku - 2pokoje kuchnia i łazienka. Piękna cicha okolica w około las... Rembertów okolice basenu Wesolandia. Dojazd do centrum 15min kolejką lub...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 5 679 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Owczarnia, kształtna działka o pow. 1677m2

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Owczarni o powierzchni 1677 m².Atrakcyjna, niezabudowana działka położona w Owczarni, teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony p...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 950 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 21 piętro

    Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo DaszyńskiegoNa sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m², położony na 21. pi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości
    1 / 4
    Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości

    Łomianki

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam ! Posiadam do wynajęcia ładny magazyny w Łomiankach w bardzo dobrej lokalizacji Instalacja Alarmowa Do wynajęcia typ Garażowy. Cena 3.600tys. zł czynsz za miesiąc tel. 60...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Giserska

    Warszawa » Ursus » ul. Giserska

    • 21 500 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 197 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Lokal wyróżn...

  • Wynajmę 2 pokojowe przytulne mieszkanie z tarasem!
    1 / 15
    Wynajmę 2 pokojowe przytulne mieszkanie z tarasem!

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę piękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 42,5 mkw składa się z holu dzielącego wejście od części dziennej wysoką wbudo...

  • Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!

    Warszawa

    • 700 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu Lewandów. Aktualnie dostępne i gotowe do najmu. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze 2,5 mkw oraz podwójne miejs...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 000 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu Mokotowa - ul. Puławska | 68,15 m² | 3 pokojeLokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. PuławskaCena: 1 000 000 złPowierzchnia: 68,15 m²Liczba...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Biały Kamień

    Warszawa » Mokotów » ul. Biały Kamień

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie 92 m² przy ul. Biały Kamień - w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie.Lokal znajduje się na 2. piętrze apartamentowca z...

  • Działka budowlana Zalesie gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Zalesie gm. Żabia Wola

    Zalesie

    • 406 000 zł cena
    • 1 745 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zalesie atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1745m2 położona przy drodze gminnej - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1745 m2 i wymiarach 43x32. Położona prz...

  • ⭐⭐⭐⭐ Pod INWESTYCJĘ, 8369 m2, pod Kampinosem ⭐⭐⭐⭐

    Wyględy

    • 2 761 770 zł cena
    • 8 369 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2.Poszczególne działki ma...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 8 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 94 m2, w Śródmieściu przy ul Wilczej. lokal usytuowany na 4 piętrze w klatce z windą, położony od strony dziedzińca. Pomieszczenia przeszły generalny r...

  • Dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 335 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1050m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz w drodze gminnej, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 23,46 x 44,76. Dojazd drogą...

  • Rondo Onz , biurowiec ,dostęp24h ,recepcja
    1 / 13
    Rondo Onz , biurowiec ,dostęp24h ,recepcja

    Warszawa

    • 4 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia biuro o pow. ok 50 m 2 w profesjonalnym biurowcu w rejonie Ronda ONZ . Lokalizacje w centrum biznesowym Warszawy , przy st...