• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 721)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sędziowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sędziowska

    • 674 730 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 24 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m², idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy z 1...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Nowoberestecka

    Warszawa » Ochota » ul. Nowoberestecka

    • 6 900 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97 m², położony przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze budynku i przeznaczony pod d...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 14 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Żywiecka

    Warszawa » Ursus » ul. Żywiecka

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m², położony na 2 piętrze budynku. Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja - w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozol...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 769 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 23 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Nowoberestecka

    Warszawa » Ochota » ul. Nowoberestecka

    • 12 500 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 310 m², zlokalizowany przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal posiada funkcjonalny układ, który umożliwia...

  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 7 075 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 283 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się w piwnicy, w budynku znajduje się winda towarowa. Składa...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło

    Warszawa » Wola

    • 6 850 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 137 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się na parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo -rozła...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.103 m2, na Targówku Fabrycznym. Magazyn wewnętrzny,murowany,w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa . Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta p...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 13 900 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 290m2. Lokal przy al.Jerozolimskich świetny punkt S2. Wynajem tylko dla firm zarejestrowanych w PL!!! Składa się z: - Parter - 1...

  • Lokal Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 4 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o pow.53 m, Warszawa Ursynów - blisko metro Natolin. Parter, rok budowy 2003. Składa się z: - sala sprzedaży (otwarta przestrzeń), - zaplecze, - łazienka...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 1 700 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow.24m2. Lokal położony w pobliżu Al. Krakowskiej. Biuro położone na parterze. Toalety na korytarzu. Dostępny od 1.stycznia 2026r. Czynsz najmu...

  • Lokal Warszawa Ochota, Filtry ul. Adama Pługa

    Warszawa » Ochota » ul. Pługa

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 80 m², położony na wysokim parterze kamienicy w jednej z najbardziej cenionych części Ochoty. Lokal jest dwustronny, z wysokimi suf...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 900 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa o powierzchni około 335,43 m2. Lokal nadający się na magazyn, produkcję lub usługi foto/produkcję filmową itp. Całość dostępna z rampy (łatwy dostęp...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola

    Warszawa » Wola

    • 6 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 122 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się a parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo - rozła...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 395 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy! Jednopokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - Grochowska 96, w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób chcą...

  • Mam ładną, spokojną i zdrową kawalerkę do wynajęcia
    1 / 12
    Mam ładną, spokojną i zdrową kawalerkę do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam . Jeśli Pani lub Pan chce naprawdę odpocząć , zregenerować siły lub napisać pracę , to zapraszam, idealny spokój w domu i w okolicy. Kawalerka 28m2 dla jednej osoby...

  • Sprzedam pawilon handlowy Warszawa Mokotów
    1 / 3
    Sprzedam pawilon handlowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam pawilon handlowy wraz z wyposażeniem w Warszawie na bazarze "Pod Kopcem" na Mokotowie, w pobliżu ulicy Czerniakowskiej. 2 pomieszczenia, 2 lady chłodnicze, 1 szafa chłod...

  • Wyjątkowy lokal typ penhouse z dużym 46m 2 tarasem
    1 / 16
    Wyjątkowy lokal typ penhouse z dużym 46m 2 tarasem

    Warszawa

    • 19 750 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 165 m 2 z widokowym tarasem o pow.46 m2 do wyłącznego użytku , na...

  • wynajmę rózne lokale gasgtronomikczne centrum
    wynajmę rózne lokale gasgtronomikczne centrum

    Warszawa

    • 29 700 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Parter 209,50 POW. USŁUGOWO/ GASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a-1 41 690,50 zł 39900 zł Parter 135,00 POW. USŁUGOWO/ GASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a...