• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 721)
  • 232 m² przy Metrze Stokłosy | Top lokal
    232 m² przy Metrze Stokłosy | Top lokal

    Warszawa

    • 3 100 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 13 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – lokal użytkowy 232 m² | Metro Stokłosy | Ursynów Cena: 3 100 000 zł (bez VAT) Powierzchnia: 232 m² Poziom: parter Wejście: bezpośrednio z ulicy / pasażuTopowa lokaliz...

  • Komfortowa kawalerka Centrum Stawki 3 METRO
    1 / 11
    Komfortowa kawalerka Centrum Stawki 3 METRO

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Komfortowa, ultra-funkcjonalna kawalerka w topowej lokalizacji w Śródmieściu, które dzięki przemyślanej zabudowie i energooszczędnemu wyposażeniu gwarantuje wygodę mieszkania i nis...

  • Rusiec - działka niedaleko lasu
    1 / 11
    Rusiec - działka niedaleko lasu

    Rusiec

    • 675 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1634m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce Wymiary działki 33 x 49,52. Dojazd asfaltowy....

  • 63m2 na wynajem na Pradze Południe
    1 / 13
    63m2 na wynajem na Pradze Południe

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt AG...

  • SPRZEDAM nowe mieszkanie dwupokojowe Warszawa Praga Połud
    1 / 11
    SPRZEDAM nowe mieszkanie dwupokojowe Warszawa Praga Połud

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jest możliwość wysłania filmiku mieszkania po podaniu adresu e mail albo aplikacji whstapp Powierzchnia użytkowa mieszkania 33,04 m2 , czynsz administracyjny PLN586,28 Pokoje sa...

  • Warszawa
    1 / 5
    Warszawa

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz 3 niezależne pokoje 2 przystanki od metra Stare Bielany róg Kochanowskiego i Galla Anonima Słoneczne ciche z widokiem na ogródek doskonałe połączen...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletniego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletn...

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej w pre...

  • Ścisłe centrum do wynajęcia
    1 / 11
    Ścisłe centrum do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Warszawy Powierzchnia 30 m2 Przy budynku stacja metra Świętokrzyska. Mieszkanie składa sie z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam 5 dzialek
    1 / 3
    Sprzedam 5 dzialek

    Warszawa

    • 11 326 000 zł cena
    • 11 326 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 5 podzielonych działek: 1884m; 2436m; 2437m; 2451m; 2118m;w trakcie opracowania mpzp, z możliwością zabudowy.Dojazd do każdej działki drogą asfaltową.

  • Niski parter, parking, dostęp24h ,ochrona.cisza
    1 / 6
    Niski parter, parking, dostęp24h ,ochrona.cisza

    Warszawa

    • 6 271 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 56 m 2 ( dwa pokoje ) w obiekcie komercyjnym...

  • NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie
    NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 E (w pobliżu ul...

  • Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW!
    1 / 3
    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ P...

    Warszawa

    • 2 590 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 13 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW! Powierzchnia użytkowa: 196,5 m2. Działka: 226 m2. Rok budowy: 2013 Kameralny segment w prestiżowej loka...

  • Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.
    1 / 3
    Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio tradycyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Dwernickiego. W/g księgi wieczystej powierzchnia 51,25 m2. Wysokość 2,75 m, mieszkanie rozkładowe, wejście do poko...

  • 3-pokojowe 69 m2 w osiedlu RYTM na Kabatach.
    1 / 17
    3-pokojowe 69 m2 w osiedlu RYTM na Kabatach.

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia luksusowo wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w nowym budynku Rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment, przy ul. Iwanowa - Sza...

  • Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej
    1 / 12
    Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ADAMÓWEK, działka rolno-rekreacyjna. Duży, bardzo ładny teren położony jest w odległości ok. 17 km od granic Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie z Kampinoskim Parkiem Narodowym, 1...

  • Rozkładowe 2 pokoje- Kaukaska 6, Mokotów
    1 / 9
    Rozkładowe 2 pokoje- Kaukaska 6, Mokotów

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Kaukaska 6 w Warszawie, niedaleko skrzyżowania ulicy Bonifacego z ulicą Sobieskiego. Nier...

  • Sprzedam super działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam super działkę budowlaną

    Młochów

    • 485 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo fajną działkę budowlaną w Młochowie gmina Nadarzyn powiat pruszkowski 1000m2,. Świetna okolica, blisko przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, biblioteka, pięk...

  • Działka budowlana1300m Zalesie gm.Żabia Wola Bezpośrednio!!!
    1 / 8
    Działka budowlana1300m Zalesie gm.Żabia Wola Bezpośrednio!!!

    Zalesie

    • 440 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlaną o powierzchni 1300 m² w miejscowości Zalesie ul Usługowa gmina Żabia Wola Nr. ewidencyjny działki 198 Działka prostokątna o wymiarach: szerokość 26m, d...

  • Nowe > 3 pokoje > 54,2m2
    1 / 2
    Nowe > 3 pokoje > 54,2m2

    Warszawa

    • 607 040 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią, - 2 sypialni - łazienki z wc. - wc - dodatkowo balkon Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń i umów się na prezentację. O...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 19 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2 w ścisłym centrum Warszawy !  Budynek z lat 50-tych znajduje się w  Al. Jerozolimskich na odcinku między ul. Marszałkowską i ul. Kruc...