• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 1 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie, który łączy w sobie historyczny charakter z możliwościami kreatywnej przebudowy. Ta klimatyczna nieruchomość, położona na d...

  • Biura na Górnym Mokotowie kameralny budynek
    1 / 16
    Biura na Górnym Mokotowie kameralny budynek

    Warszawa

    • 6 818 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowy zlokalizowany, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowy, który łączy doskonałą lokalizację z no...

  • Luksusowa rezydencja Radość
    1 / 9
    Luksusowa rezydencja Radość

    Warszawa

    • 3 195 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urokliwe miejsce, piękna  i wygodna rezydencja na działce 917 m2 to nasza propozycja. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej  i zielonej okolicy na warszawskim Wawrze. Dom...

  • Działka 1900 m2 na poczekanie
    1 / 8
    Działka 1900 m2 na poczekanie

    Warszawa

    • 250 000 zł cena
    • 1 883 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren nie objęty MPZP, podzielony na działki po około 2000 m2 każda. Proponujemy jedną z nich, na dzień dzisiejszy las bez prawa do zabudowy- inwestycja przyszłościowa. Dla osoby n...

  • Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż
    1 / 11
    Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowy  3 pokojowy apartament w sercu zielonej Saskiej Kępy, jednej z najpiękniejszych dzielnic Stolicy. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze eleganckiego  apartament...

  • Dom przy Parku Szczęśliwickim
    1 / 16
    Dom przy Parku Szczęśliwickim

    Warszawa

    • 4 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż doskonała nieruchomość  tuż przy Parku Szczęśliwickim.  Dom w zabudowie szeregowej usytuowany na zamkniętym  osiedlu w otoczeniu  ciszy i zieleni. Dom utrzymany w stylu...

  • Komfortowe 2 osobne pokoje na Pradze Południe
    1 / 9
    Komfortowe 2 osobne pokoje na Pradze Południe

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokalizacja: - Warszawa, ul. Mlądzka 8, Grochów - Kamienica - Parter, widok na zieleń - w pobliżu park Znicza Specyfikacja: - Powierzchnia: 27,4 m² - Po remoncie w 2021 roku - 2 s...

  • Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn
    1 / 5
    Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn

    Warszawa

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 3000 m2 w idealnej lokalizacji, przy Wale Miedzeszyńskim, przy zjeździe z autostrady A 2, asfaltowa droga dojazdowa, oddzielona ekranem od głównej trasy. Przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy 300 m² do wynajęcia – parter, piętro i piwnica, idealny na działalność produkcyjną, usługową. Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni 300 m², zlokalizo...

  • Piękny dom w Wilanowie na wynajem
    1 / 16
    Piękny dom w Wilanowie na wynajem

    Warszawa

    • 21 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu na wynajem przestronny dom  o powierzchni 350 m², położony w okolicach Placu Vogla na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: piwnic...

  • Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie
    1 / 16
    Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie

    Warszawa

    • 2 812 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 19 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Belgijskiej 11, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowo- mieszkalny,...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 739 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 46,24 mkw położone przy ulicy Leszno w dzielnicy Wola Młynów. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z trzech) ka...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż licytacja po amerykańsku w górę od 750000 zł. Do obejrzenia zaproszę osobę, która wylicytuje najwyższą cenę. Umowa będzie podpisana we wrześniu 2026

  • Działka ROD PALUCH 300 m2 z całorocznym domkiem
    1 / 5
    Działka ROD PALUCH 300 m2 z całorocznym domkiem

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż prawo użytkowania działki ROD 300 m² z domkiem 35 m² + taras – zadbana i gotowa do użytkowania. Oferuję na sprzedaż piękną, zadbaną działkę ROD o powierzchni 300 m² z...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 18 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedaż komfortowego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu - ul. Łucka 15, Warszawa (Wola) Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Chmielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 4 799 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m² (faktycznie odczuwalnie większy dzięki antresolom), położony przy ul. Chmielnej (róg ul. Żelaznej) w samym sercu Warszaw...

  • Działka dłuższym bokiem do drogi

    Kajetany

    • 520 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem sprzedaży działki o powierzchni 1199 m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka o wymiarach 50 m x 23m (d...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...