• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Pietrusińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Pietrusińskiego

    Kraków

    • 3 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | DO WYNAJĘCIA: WYSOKI STANDARD - DWA POKOJE - DUŻY BALKON - DĘBNIKI - ZAKRZÓWEK - UL. PIETRUSIŃSKIEGO LOKALIZACJA: Ulica Pietrusińskiego znajduje się w dzielnicy D...

  • Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz
    1 / 16
    Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie przy ul. Starowiślnej, na Kazimierzu. Okolica jest doskonale skomuni...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszka...

  • Mieszkanie w Angel Wawel, basen, siłownia dostępne do mieszkania
    1 / 16
    Mieszkanie w Angel Wawel, basen, siłownia dostępne do mieszkania

    Kraków

    • 3 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, Zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa s...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Chopina
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Chopina

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, Krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie z...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Górka Narodowa, Macieja Słomczyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Górka Narodowa, Macieja Słomczyń...

    Kraków

    • 609 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 2 pokoje / osobna kuchnia / ul. Macieja Słomczyńskiego / szybki tramwaj / gotowe do wejścia / garaż / komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bartosza Głowackiego
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bartosza Głowackiego

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Zapraszamy do prezentacji 2-pokojowego nowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego na II piętrze w IV-piętrowym budynku z 2026 roku przy ul....

  • Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2 BUDYNEK I OKOLICA: Mieszkanie mieści się na siódmym piętrze ośmiopiętrowego bloku, przy ul. Bosaków. W okolicy znajdują się li...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • na sprzedaż– Kraków- Prądnik Biały - Azory–ul. Gnieźnieńska
    1 / 9
    na sprzedaż– Kraków- Prądnik Biały - Azory–ul. Gnieźnieńska

    Kraków

    • 499 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Prądnik Biały, Azory – ul. Gnieźnieńska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m², położone na ostatnim, 10. piętrze zadbanego...

  • Miszkanie świeżo po remoncie!
    1 / 12
    Miszkanie świeżo po remoncie!

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Available immediately! Freshly renovated apartment situated at Chałupnika street (close to Galeria Krakowska). It Is about 55m2, badroom with big wardrobe room inside, kitchen wi...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 30 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 552 868 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i PCC !!! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do ce...

  • Mieszkanie dwupokojowe Prokocim z garażem
    1 / 12
    Mieszkanie dwupokojowe Prokocim z garażem

    Kraków

    • 460 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,5 m² położone na parterze kameralnego budynku, w którym mieszkają tylko 4 rodziny, przy ul. Snycerskiej 60 w dzielnicy P...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 659 556 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja ukończona! Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe w urokliwej części Bronowic, Kraków, będące częścią kameralnej inwestycji willi wielorodzinnych. Idealne dla par l...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchó...

    Kraków

    • 789 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 545 875 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 624 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wyjątkowego, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, Kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszka...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie,

    Kraków

    • 583 951 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 599 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem- Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i PCC !!! Zakończenie budowy: listopad 2025 Powierzchnia mieszkania: 40,60 m² Balkon: 5,59 m² Nowocz...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 820 368 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 18 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja ukończona! Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe w urokliwej części Bronowic, Kraków, będące częścią kameralnej inwestycji willi wielorodzinnych. Idealne dla par lu...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 512 136 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wyjątkowej, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, Kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkan...