• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 829 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość położona na Starym Podgórzu blisko pijalni wody Mateczne, w budynku czterokondygnacyjnym , sprzedaz lokalu w stanie developerskim. Części wspólne wykończone w wysokim...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Górka Narodowa ul. Kuźnicy Kołłą...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

    • 620 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie 38 m2 na parterze ( pokój, łazienka, przedpokój i osobna kuchnia). Ogrzewanie i ciepła woda z własnego pieca gazowego ( płacisz ile zużyjesz). Woda rozliczana bezpośredn...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice rynek pierwotny

    Kraków » Bronowice

    • 1 377 930 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 14 354 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 96 m² z antresolą, balkonem oraz imponującymi, panoramicznymi przeszkleniami o wysokości ok. 5 m, poło...

  • Mieszkanie Kraków Swoszowice, Leona Petrażyckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Swoszowice, Leona Petrażyckiego

    Kraków

    • 1 189 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Krakowa! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Petrażyckiego , w zielon...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Kwartowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Kwartowa

    Kraków

    • 499 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 2 POKOJE, UL. KWARTOWA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży mieszkanie o pow. 29,5 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1998 r. przy ul. Kwartowej. Kameralna lokali...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Mogilska
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 3 400 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się na cz...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz, Halicka
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz, Halicka

    Kraków

    • 922 676 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu inwestycyjnego położonego na najwyższym, VI piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Halickiej — w jednej z najbardziej pożądany...

  • Gotowy biznes | Superhost | Stare Miasto | Balkon

    Kraków » ul. Siemiradzkiego

    • 520 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 30 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 17,27 m², z urokliwym balkonem, zlokalizowany w sercu Krakowa przy prestiżowej ulicy Siemiradzkiego (Stare Mias...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pokoje dla rodziny – cisza, zieleń, wygoda

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Rydygiera

    • 1 300 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Gotowe do wprowadzenia 4 pokoje z potencjałem 5. pokoju | wysoki parter | zieleń i spokój | pełna własność Pragnę Państwu przedstawić przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej po...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Kronikarza Galla
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Kronikarza Galla

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | 2-pokojowe mieszkanie 39,5 m² Stara Krowodrza ul. Kronikarza Galla obok Królewskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m² , położone w jednej z na...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Radzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Radzikowskiego

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | GUSTOWNE, SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ORAZ DUŻYM PARKINGIEM LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo ładne, klimatycz...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości w Krakowie
    1 / 8
    Syndyk sprzeda nieruchomości w Krakowie

    Kraków

    • 787 601 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Syndyk masy upadłości Bożeny Stanek w upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży z wolnej ręki następujących ni...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Ariańska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Ariańska

    • 1 963 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 19 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Ariańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Jadwigi z Łobzowa
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Jadwigi z Łobzowa

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 piętrze w bloku w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, Bieńczyce, os. Przy Arce
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, Bieńczyce, os. Przy Arce

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | 2 pokoje z balkonem po remoncie | DH Wanda | świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m², położone na 8. piętrze zadbanego b...

  • Mieszkanie idealne dla Twojej Rodziny!

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 1 687 090 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 21 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: I kwartał 2026r. Powierzchnia: 78.83 m2...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 2 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m 2 w okolicy ulicy Agatowej na osiedlu Złocień. To idealna lokalizacja dla rodzin oraz osób, kt&oacute...

  • Mieszkanie inwestycyjne w świetnej lokalizacji

    Kraków » ul. Klimeckiego

    • 850 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia. Mieszkanie o powierzchni 49m2 obejmuje:...

  • Wynajmę pokój w mieszkaniu 4 pokojowym lub 3 pokoje..
    1 / 8
    Wynajmę pokój w mieszkaniu 4 pokojowym lub 3 pokoje..

    Kraków

    • 1 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duży pokój - salon z balkonem loggia w mieszkaniu w dzielnicy Podgórze, ulica Nowosądecka 3. Mieszkanie znajduje sie w bloku, który umiejscowiony jest przy węźle komun...

  • 3 pokoje 54 M2, Vetulaniego Kraków
    1 / 2
    3 pokoje 54 M2, Vetulaniego Kraków

    Kraków

    • 3 490 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Od zaraz lub od 01.04 bezpośrednio Ładne mieszkanie Energooszczędne okna 3 szybowe Garaż w budynku (200 zł) Czynsz 890 w tym wszystkie Media W pełni wyposażone i umeblowane...