• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wieliczka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Mieszkanie Skawina, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Skawina, Tadeusza Kościuszki

    Skawina

    • 2 050 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczne, przestronne 1 pokojowe mieszkanie dużą z oddzielną kuchnią Świetna komunikacja *ENGLISH BELOW Mieszkanie składa się z: -Dużego pokoju: *oddzielona sypialnia  *mie...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Podskale
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Podskale

    Kraków

    • 645 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie  2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Podskale Mieszkanie położone  w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Podgórzu. Mieszkanie znajduje się...

  • 2 niezależne pokoje - zostań pierwszym najemcą!
    2 niezależne pokoje - zostań pierwszym najemcą!

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie – Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza Mieszkanie o powierzchni 34 m² położone na 11. (ostatnim) piętrze 11-piętrowego bloku. Składa się z przedp...

  • BEZCZYNSZOWA garsoniera w Śródmieściu (30m2) WYNAJEM od 4.05
    BEZCZYNSZOWA garsoniera w Śródmieściu (30m2) WYNAJEM od 4.05

    Kraków

    • 1 949 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    WYNAJEM od JUŻ!!! WYNAJEM od WŁAŚCICIELA!!! W pobliżu: Biurowiec Capgemini, Park Wodny, Multikino, Centrum Handlowe Serenada, Centrum Handlowe "Krokus", OBI, Restauracja McDonald&...

  • Mieszkanie 3pokojowe - odebrane, gotowe

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 897 531 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie w bardzo atrakcyjnym rejonie Nowej Huty w Krakowie. Świetna lokalizacja, komunikacja z centrum oraz zie...

  • Mieszkanie jak dom! Nowa Huta

    Kraków » ul. Michała

    • 1 270 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Mam przyjemność Państwu zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w Nowej Hucie. Mieszkanie 6 pokojowe, stanowiące p...

  • Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem

    Kraków » ul. Michała

    • 799 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie na nowopowstałym kameralnym osiedlu w okolicy Przylasku Rusieckiego w Krakowie. W ofercie mamy mieszkan...

  • Mieszkanie do remontu w Skawinie| 3 pokoje

    Skawina

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :)Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 3 piętrze z 3 w budynku z lat 60., zlokalizowanym w Skawinie przy ul. Kraszewskiego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Ugorek

    Kraków » ul. Fiołkowa

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m², położone przy ul. Fiołkowej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 7, ostatnim piętrze zadbanego budynku z...

  • Śniadowskiej 42, Dębniki, przytulna kawalerka
    1 / 9
    Śniadowskiej 42, Dębniki, przytulna kawalerka

    Kraków

    • 1 590 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna i atrakcyjna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 2. piętrze budynku z miejskim ogrzewaniem, w zielonej i spokojnej części Dębnik – idea...

  • przytulny pokój dla studentki
    1 / 4
    przytulny pokój dla studentki

    Kraków

    • 950 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę 13m2 pokój spokojnej studentce w osobnym 2 pokojowym mieszkaniu w domku jednorodzinnym z osobną łazienką i aneksem kuchennym, dzielnica Śródmieście, drugi pokój zajmie stu...

  • Kraków Branice 76,5 m ogród 121 metrów
    1 / 7
    Kraków Branice 76,5 m ogród 121 metrów

    Kraków

    • 749 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 76,5 m² z dużym ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa. Inwestycja wyró...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny

    Kraków » Podgórze

    • 1 053 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 15 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na 1 piętrze od strony dziedzińca, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko rond...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny

    Kraków » Podgórze

    • 1 293 006 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 15 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne 5-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko ronda Matecznego. Idealne dla r...

  • Kawalerka Kraków Bronowice
    1 / 9
    Kawalerka Kraków Bronowice

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Słoneczna kawalerka do wynajęcia – Kraków Bronowice ul. Bronowicka | 5 przystanków tramwajem do Rynku Głównego Do wynajęcia funkcjonalna, po generalnym remoncie kawalerka, położon...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, Bohaterów Września
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, Bohaterów Wrześni...

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Bohaterów Września, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 40,7 m² z dużym balkonem o powierzchni 12m2...

  • Kawalerka 35m2 pet friendly, super lokalizacja
    1 / 10
    Kawalerka 35m2 pet friendly, super lokalizacja

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem 35 m² – ul. gen. Augusta Fieldorfa-Nila, Kraków Opis nieruchomości: Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone przy...

  • 3-pok mieszkanie z balkonem do remontu. Bieńczyce

    Kraków » Bieńczyce » ul. Osiedle

    • 625 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub dla rodziny? Ta nieruchomość o powierzchni 52,5 m² to idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych po...

  • Przestronne 5 pokojowe mieszkanie  z piwnicą
    Przestronne 5 pokojowe mieszkanie z piwnicą

    Kraków

    • 831 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 84 m², usytuowanego na 3 piętrze w 4-...

  • Mieszkanie Myślenice, Juliusza Słowackiego
    Mieszkanie Myślenice, Juliusza Słowackiego

    Myślenice

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kamienica Słowackiego to nowoczesna inwestycja od dewelopera Jania Construction położona w centrum Myślenic, zapewniająca wygodny dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. W pob...