• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Sprzedam mieszkanie 29m Borkowska
    Sprzedam mieszkanie 29m Borkowska

    Kraków

    • 459 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka na ulicy Borkowskiej, pokój, kuchnia, łazienka oraz przedpokój Czynsz 300zł + media Mieszkanie własnościowe, jeden właściciel Ogłoszenie dodane do...

  • PRĄDNICKA I 3 pokoje I KLIMATYZACJA I tramwaj I KAUFLAND
    1 / 16
    PRĄDNICKA I 3 pokoje I KLIMATYZACJA I tramwaj I KAUFLAND

    Kraków

    • 815 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ZDJĘCIA SĄ AUTENTYCZNE (nie wizualizacje) Sprzedam BEZPOŚREDNIO, bez prowizji, trzypokojowe mieszkanie na granicy dzielnic Krowodrza i Prądnik Biały w bezpośrednim sąsiedztwie Kau...

  • Nowoczesne 2 pokoje idealne pod wynajem. Bieżanów

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 340 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesna kawalerka przy ul. Bieżanowskiej, KrakówMam do zaoferowania nową, umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Bieżanowskiej w Krakowie. Mieszkanie jest w...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 585 048 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

    1 / 8

    Kraków

    • 560 418 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 621 054 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 609 084 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 650 916 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
    1 / 8

    Kraków

    • 716 760 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 454 840 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 589 915 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 488 106 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Kraków Os. Tysiąclecia, mieszkanie 2 pokoje, 624S/2025

    Kraków

    • 510 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,1 m², położone na pierwszym piętrze w bloku na krakowskim Osiedlu Tysiąclecia (Mistrzejowice). To idealna propozycja...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Podedworze

    Kraków

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    | Kraków - Podgórze Duchackie / Piaski Wielkie / 3 pokoje ok. 55,7 m² balkon/loggia WIDOK NA PANORAME MIASTA Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mies...

  • Komfortowe 2 pokojowe w nowym bloku, wyposażone

    Kraków » Bronowice

    • 849 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m², położone na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej popularnych części Krak...

  • Kameralne osiedle, super loggia 12 m2

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Na Polach

    • 749 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m², zlokalizowane w cieszącej się dużym zainteresowaniem, zielonej części Krakowa – Bronowice Wielkie Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Zachodnia

    Kraków

    • 529 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim dojazdem do centrum, a przy okazji w dobrej cenie, to miejsce...

  • Mieszkanie idealne dla Ciebie - nie przegap !!

    Kraków » ul. Portowa

    • 734 723 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: oddane do użytkowania Powierzchnia: 39.7...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 950 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,5m 2 położone na I piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Łokietka. Do mieszkania przynależy piwnica o pow....

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Poznańska

    Kraków » Krowodrza » ul. Poznańska

    • 1 189 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Poznańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...