• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wieliczka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto, Bronowice
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto, Bronowice

    Kraków

    • 1 488 960 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 24 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Wysokość mieszkania 3,72...

  • Mieszkanie idealne dla Cebie
    1 / 9
    Mieszkanie idealne dla Cebie

    Kraków

    • 892 959 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: I kwartał 2026r. Powierzchnia: 37.88 m2 Ce...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 785 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 46,70 m² z potencjałem na 3 pokoje na Ruczaju. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,70 m², położone w kameralnej inwestycji na Rucz...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zamkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zamkowa

    Kraków

    • 975 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ul. Zamkowa | Ścisłe centrum Krakowa | 3 pokoje | 60,9 m² | Potencjał inwestycyjny Jeśli szukasz nieruchomości w lokalizacji, która od lat utrzymuje wysoką wartość i generuje stabi...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 833 128 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Rodzinne 3 pokoje z dwoma balkonami - Kraków, Piaski Nowe Planowane przekazanie kluczy: kwiecień 2026 Nowoczesne, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 55,44 m²,...

  • 3 pokoje przy Parku Krowoderskim
    1 / 13
    3 pokoje przy Parku Krowoderskim

    Kraków

    • 705 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy w sobie doskonałą komunikację z bliskością natury? To 3-pokojowe mieszkanie na krakowskiej Krowodrzy może być idealnym wyborem dla rodziny, pary lub...

  • Mieszkanie idealne dla Cebie

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 892 960 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: I kwartał 2026r. Powierzchnia: 37.88 m2...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Zabłocie ul. Zabłocie

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 820 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Zabłocie Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • MIESZKANIE KRAKÓW AZORY
    1 / 6
    MIESZKANIE KRAKÓW AZORY

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    ŁADNE WYPOSAŻONE MIESZKANIE NA AZORACH, POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM, ODDZIELNA SYPIALNIA, ŁAZIENKA. 2000+ 1000 OPŁAT

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem i osobnym wejsciem . Świetne położenie na Białym Prądniku z komunikacją w zasięgu 2 min . W zasięgu sklepów apteki i fitnes . Mieszkanie jest nowo...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały, Dożynkowa
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały, Dożynkowa

    Kraków

    • 1 069 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i PCC. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkani...

  • Przytulna kawalerka z komórką lok. i prywatnym parkiem ul. W
    1 / 10
    Przytulna kawalerka z komórką lok. i prywatnym parkiem ul. W

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulna kawalerka z komórką lokatorską i prywatnym parkiem – ul. Wielicka 57 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Do lo...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie

    Zielonki

    • 1 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę piękne małe mieszkanko wraz z ogródkiem w Zielonkach obok Krakowa. W mieszkaniu wszystko nowe. Nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Jest pralkosuszarka, zmywarka, płyta indukc...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje /56 m2 /loggia /piwnica /Kalwaryjska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Kalwaryjskiej. W skład l...

  • pokój + oddzielna kuchnia, CENTRUM/ Rondo Mogilskie
    pokój + oddzielna kuchnia, CENTRUM/ Rondo Mogilskie

    Kraków

    • 1 995 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO kawalerka CENTRUM ul. Kielecka (okolice Ronda Mogilskiego). Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na Osiedlu Oficerskim. W centrum Krakowa przy ul. Ki...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 742 880 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 692 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 695 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 697 280 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza

    Kraków

    • 1 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Jasne mieszkanie w kultowej krakowskiej kamienicy | 4 piętro | bezpłatny parking na dziedzińcu | 5 min do Rynku W samym sercu Krakowa, w eleganckiej kamienicy prz...