• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. os. Kliny Borkows...

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 585 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż miesz...

  • 4 pokoje+ 2 kawalerki! Gotowiec Inwestycyjny.

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Dobrego Pasterza

    • 1 499 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 18 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu. LOKALIZACJA ul.Dobrego Pasterza - dzielnica...

  • Mieszkanie Kraków, Paproci
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków, Paproci

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia studio 30 m2 na parterze kameralnego budynku przy ul. Paproci (Kraków Płaszów). LOKALIZACJA: Kraków ul. Paproci - Podgórze/ Płaszów. Blisko Akademia Krakowska KSW ora...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Moniuszki
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Moniuszki

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 13 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE OFICERSKIE !!!! BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE 4 POKOJOWE ( 102m2)na 1 piętrze + LOKAL 41 m kw ( ma parterze) + GARAŻ + OGRÓDEK + PIWNICA Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i kuc...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 16
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 3 297 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 35 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ŚCISŁE CENTRUM, REJON UL.GARNCARSKIEJ. MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNYCH MIESZKAŃ! KAMIENICA Z POCZĄTKU XX wieku. Lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji. W blis...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stefana Batorego
    1 / 2
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stefana Batorego

    Kraków

    • 2 999 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    STARE MIASTO REJON UL. BATOREGO STRYCH DO ADAPTACJI NA CELE MIESZKALNE . Wysokość kalenicy 6,02 m. Powierzchnia po obrysie podłogi 351m2, powierzchnia użytkowa- 306,60m2 . Miejscow...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Wola Duchacka, Cechowa
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Wola Duchacka, Cechowa

    Kraków

    • 1 255 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    DLA INWESTORA TRZY MIESZKANIA NA JEDNEJ KW!!! parter, nadaje się na prowadzenie biura/lokali na wynajem, jest możliwość dostosowania lokalu pod trzy niezależne mieszkania (jedna ka...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Kazimierzowskie
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Kazimierzowskie

    Kraków

    • 495 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    | REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² | 10 piętro | panoramiczny widok | Osiedle Kazimierzowskie | Kraków Jasne i przytulne | świetne pod wynajem Na sprze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Po remoncie, 2-pok mieszkanie ul. Śliczna, już dostępne
    1 / 11
    Po remoncie, 2-pok mieszkanie ul. Śliczna, już dostępne

    Kraków

    • 2 299 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Dostępne od zaraz (od 09.03.2026 r.) ul. Śliczna, Kraków - Śródmieście, PO REMONCIE [!]. Właściciel bezpośrednio wynajmie mieszkanie samodzielne o pow. 51 mkw, 2 pokoje nieprzech...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Przy Arce
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Przy Arce

    Kraków

    • 550 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje | 38 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Bieńczyce - os. Przy Arce | blisko DH Wanda Dostępne od zaraz | idealne dla p...

  • Mieszkanie Skawina, Poniatowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Poniatowskiego

    Skawina

    • 445 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje/50m2/piwnica/Poniatowskiego/Skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie przy ulicy Poniatowskiego w Skawinie. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, oddzielna, w...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, W. Witosa
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, W. Witosa

    Kraków

    • 589 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta !! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa....

  • Dobra cena-6 pokoi-3 poziomy-2 mp
    1 / 13
    Dobra cena-6 pokoi-3 poziomy-2 mp

    Kraków

    • 1 170 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY – NA BIELANACH W KRAKOWIE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech unikatowych segmentów w kameralnym kompleksie domów w zabudowie bliźn...

  • Dobra cena! 3 pokoje, 1 piętro, dużo zieleni
    1 / 7
    Dobra cena! 3 pokoje, 1 piętro, dużo zieleni

    Kraków

    • 780 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Marzysz o mieszkaniu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Krakowa? To oferta właśnie dla Ciebie! Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszka...

  • 3 pokojowy apartament, Novum, wysoki standard
    1 / 15
    3 pokojowy apartament, Novum, wysoki standard

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Apartamenty Novum – Śródmieście Krakowa, okolice ronda Mogilskiego i Unity Centre Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestro...

  • Park Reduta 2pok z osobną kuchnią 56m2 po remoncie
    1 / 13
    Park Reduta 2pok z osobną kuchnią 56m2 po remoncie

    Kraków

    • 829 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | po generalnym remoncie | ul. Baziaka | tuż przy parku Reduta Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położ...

  • Centrum, Kazimierz, dobra cena, niski czynsz
    1 / 11
    Centrum, Kazimierz, dobra cena, niski czynsz

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę z antresolą mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone przy ulicy Józefa w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 20 m² usytuowane jest na 1 pięt...

  • Serce Kazimierza, niski czynsz, centrum,dobra cena
    1 / 10
    Serce Kazimierza, niski czynsz, centrum,dobra cena

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę z antresolą mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone przy ulicy Józefa 20 w Krakowie. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Józe...

  • Kawalerka - zostań 1 najemcą!!!
    Kawalerka - zostań 1 najemcą!!!

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zostań pierwszym Najemcą ! Kawalerka 27 m² • piętro 1/5 Kraków, ul. Conrada Super lokalizacja. Komfortowe warunki mieszkania. Budynek ogrodzony i monitorowany. W budynku winda. Wł...

  • 3 pokojowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe

    Kraków

    • 1 050 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego, 6-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Inwestycja wyróżnia się wysokim s...