• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • WYNAJME MIESZKANIE 2 POKOJOWE KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM
    1 / 8
    WYNAJME MIESZKANIE 2 POKOJOWE KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone wraz z balkonem, miejscem garażowym, położone w Krakowie przy ulicy Domagały (Osiedle Podgaje). Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony,
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony,

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Położone na I piętrze w kameralnym budynku w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych.  Mieszkanie ciche, dużo ziele...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Barbary
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Barbary

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2 . Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodern...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Kombatantów
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Kombatantów

    Kraków

    • 615 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie do remontu| 53 m² | Balkon | - Osiedle Kombatantów Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,35 m²....

  • 4 pokoje do remontu. Os Krakowiaków

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 920 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 11 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86,36 m², położone na ostatnim piętrze (3/3) kameralnego, zadbanego budynku z 1955 roku, w zielonej i doskonale skomuni...

  • Mieszkanie Kraków Wola Duchacka, Wola Duchacka, Zabawa
    Mieszkanie Kraków Wola Duchacka, Wola Duchacka, Zabawa

    Kraków

    • 535 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 21 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | Kawalerka na sprzedaż - Wola Duchacka, Kraków Na sprzedaż urocza, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m² , położona w spokojnej i zielonej części Krakowa - W...

  • Do wynajęcia Czarnowiejska Kraków od zaraz
    1 / 9
    Do wynajęcia Czarnowiejska Kraków od zaraz

    Kraków

    • 2 150 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 31 metrowe klimatyzowane mieszkanie składające się z przedpokoju, łazienki, pokoju, kuchni oraz około 3 metrowej loggi. Zlokalizowane w Krakowie przy ul. Czarnowiejski...

  • POKÓJ Z KUCHNIĄ DO WYNAJĘCIA
    1 / 9
    POKÓJ Z KUCHNIĄ DO WYNAJĘCIA

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    POKOJ Z KUCNIĄ WYPOSAŻONE ELEGANCKO DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ. 2000 PLUS OPŁATY CZYNSZ PLUS PRĄD. ULICA RADZIKOWSKIEGO 100

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Józefa Szujskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Józefa Szujskiego

    Kraków

    • 4 200 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Tea...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Kazimierza Wielkiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Kazimierza Wielkiego

    Kraków

    • 429 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 22 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | Mała kawalerka w centrum Krakowa, ul. Kazimierza Wielkiego, fantastyczna lokalizacja i wspaniała komunikacja. Oferta tylko u nas w Biurze. Mieszkanie składa się z 19,15...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 173 827 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 24 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja na krakowskim Zwierzyńcu obejmująca 8 dwupoziomowych apartamentów, łącząca funkcjonalne rozwiązania ze spokojnym otoczeniem oraz dogodnym dostępem do centrum...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 127 948 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 24 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Pleszowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Pleszowska

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 / 1 Rodzaj nieruchomości: Mies...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 465 291 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Kazimierz ul. Paulińska

    Kraków » ul. Paulińska

    • 1 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Paulińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Bonarka, Makowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Bonarka, Makowa

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolno...

  • Prywatnie - 3 Pokoje do remontu - Złotego Wieku 53
    1 / 8
    Prywatnie - 3 Pokoje do remontu - Złotego Wieku 53

    Kraków

    • 544 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie do remontu na os. Złotego Wieku 53 Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój – w sumie 47,7 m2 mieszkanie. Do tego piwnica – 1,6 m2. Całość...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zofii Nałkowskiej
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zofii Nałkowskiej

    Kraków

    • 609 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnym, dwulokalowym domu jednorodzinnym w zabudowie szeregowej. Mi...

  • Dwa pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz, ul. Starowiślna
    1 / 16
    Dwa pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz, ul. Starowiślna

    Kraków

    • 1 186 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż eleganckie mieszkanie zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Starowiślnej – w klimatycznej części Krakowa, w samym sercu Kazimierza, na styku z historyczny...

  • Daliowa 2, kawalerka z balkonem, 33 m², Podgórze
    1 / 10
    Daliowa 2, kawalerka z balkonem, 33 m², Podgórze

    Kraków

    • 1 650 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-04-01 Do wynajęcia komfortowa kawalerka z balkonem i osobną kuchnią, zlokalizowana przy ul. Daliowej 2 w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość: Mieszkanie...