• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wasilkowem

(220)
  • Wynajmę mieszkanie przy ul. Jurowieckiej

    Białystok

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę od zaraz mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 38m2 na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dużego...

  • Mieszkanie BIAŁYSTOK Centrum

    Białystok » Centrum

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ***Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Duże i nowoczesne mieszkanie, Pełne u...

  • Sprzedam mieszkanie 53 m

    Białystok

    • 565 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 53m Plażowa 2020 r. 5 piętro/winda 2 sypialnie+salon z aneksem Wykończone+zabudowy stałe Taras 10 m Komórka Księga W. Gwarancja Miejsce postojowe+38 tyś. Za...

  • Mieszkanie Białystok Leśna Dolina ul. Armii Krajowej

    Białystok » Leśna Dolina » ul. Armii Krajowej

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu urocze mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji w samym sercu Białegostoku. To przestronne mieszkanie o 3 pokojach znajduje się na 4. piętrze...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok » Centrum » ul. Aleja Józefa Piłsudskiego

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie, które znajduje się w samym sercu miasta, na prestiżowej Al. Piłsudskiego.     Mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 składa s...

  • **Ciepła**
    1 / 9
    **Ciepła**

    Białystok

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 45,40m2 w dzielnicy Sienkiewicza przy ulicy Ciepłej. Pokój dzienny z balkonem, dwa pokoje sypialne, łazienka z wc i korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze...

  • Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blok 4-piętrowy, z cegły, ocieplony, bez windy, rok budowy 1971. Lokalizacja między ul. Bema a Kopernika, w bezpiecznym oddaleniu, co czyni miejsce cichym i spokojnym. Jest bardzo...

  • Mieszkanie Białystok Leśna Dolina ul. Niska

    Białystok » Leśna Dolina » ul. Niska

    • 620 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśna Dolina mieszczące się w bloku z 2007 roku przy ulicy Niskiej na parterze w 4 piętrowym bloku.Powierzchnia mieszka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie w centrum

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biurom dziękuję. DO NEGOCJACJI Zapraszam do bezpośrendiego zapoznania się z ofertą sprzedażny mieszkania w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Piastowskiej Lokal mieszkalny usyt...

  • 2 oddzielne sypialnie na Sukiennej, 46m2

    Białystok

    • 1 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ---ENGLISH VERSION BELOW--- KTO: Aleksandra, Biuro Nieruchomości, +48-[tel] CO: Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 46m2 GDZIE: ul. Sukienna, Osiedle przydwor...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza ul. Nowogródzka

    Białystok » Sienkiewicza » ul. Nowogródzka

    • 440 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sienkiewicza mieszczące się w bloku z 1970 roku przy ulicy Nowogródzkiej na 2 piętrze z 3.Powierzchnia mieszkania to 54,1 m2 na któ...

  • Niski czynsz, mieszkanie Trawiasta, 2 pokojowe

    Białystok

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48,10 m2 przy ulicy Trawiastej Os.Jaroszówka/Wygoda!!! CEGŁA!!! Mieszkanie Ciepłe, jasne przestronne. Uwaga! Niski czynsz ok.3...

  • Mieszkanie BIAŁYSTOK Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 495 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3 pokojowe mieszkanie na parterze Centrum Białegostoku Aleja Józefa Piłsudskiego 12 duże i przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia,...

  • Kawalerka Białystok, Młodych Okolica Centrum

    Białystok

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka do wynajęcia okolica Centrum Białystok Witam. Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie - kawalerkę 30 mkw Os. Młodych, Ul. Zwycięstwa. Mieszkanie na 8 piętrze wieżowca (...

  • Niezależne mieszkanie 100m2 4-pokoje Dojlidy górne

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia niezależne piętro w domu jednorodzinnym o powierzchni 100 m2 na które składają się następujące pomieszczenia: 4 pokoje, kuchnia oraz duża łazienka. Mieszkan...

  • Mieszkanie 45m2 na parterze, Czarna Białostocka

    Czarna Białostocka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję mieszkanie znajdujące się na parterze w 2-piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Prusa 2 w Czarnej Białostockiej. Mieszkanie do remontu, wg własnych zapotrzebowań. Mies...

  • Mieszkanie Czarna białostocka

    Czarna Białostocka

    • 289 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 72 m 3 piętro duża kuchnia z jadalnią w nowej zabudowie duży salon 25 m 2 sypialnie duży balkon mieszkanie widne dwustronne każdy pokój posiada oddzielne wejści...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 32 piętro

    | ***Klimatyczna kawalerka na poddaszu*** NA WYNAJEM Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie,...

  • Wynajmę kawalerkę

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę umeblowaną kawalerkę niedaleko centrum Białegostoku osobie pracującej lub pracującej parze.Kontakt [tel]

  • Kawalerka ul. Ryska

    Białystok

    • 158 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 8 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18.46 M2 na ul Ryskiej. Kawalerka składa się z pokoju z aneksem, łazienki, korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane. D...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Sokółka

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17m2 do remontu, usytuowane na parterze w dobrej lokalizacji - centrum miasta (ul.Pocztowa 4). Cena 300 tys. zł do negocjacji. Czy...

  • Sprzedam kawalerkę.

    Łapy

    • 130 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka . Własność. 4 piętro. Pokój z kuchnią . Przynależna piwnica. Stan : do odświeżenia. Dobra lokalizacja- centrum miasta. Słoneczne i przytulne. Blok po termomodernizacji....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 110 462 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 112 464 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 106 062 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grądy

    • 75 878 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 2 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sokółka

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • **Osiedle Zielone**
    1 / 12
    **Osiedle Zielone**

    Sokółka

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na przestrzeń o powierzchni 42m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój sypialny -kuchnia -łazienka z wc -korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze do remontu. Okna pcv, podłogi...

  • Przestronne mieszkanie w Łapach z potencjałem aranżacyjmym
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie w Łapach z potencjałem aranżacyjmym

    Łapy

    • 290 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ulicy 11 Listopada w Łapach Posiada 3 pokoje, balkon, piwnice. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w bloku z 1988 po termomoderni...

  • Mieszkanie Michałowo ul. Hieronimowska

    Michałowo » ul. Hieronimowska

    • 335 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 62,7m2, położone w Centrum w Michałowie. Lokal świeżo po remoncie, utrzymany w stylu loft, co nadaje mu nowoczesny i przestronny design. Doskonała lokaliza...

  • Mieszkanie Michałowo, Hieronimowska
    Mieszkanie Michałowo, Hieronimowska

    Michałowo

    • 335 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro