• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wasilków +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wasilkowem

(220)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie, 60m2 w pożądanej spokojnej lokalizacji. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, liczne sklepy. Okna plastikowe. Podwójne drzwi wejściowe. Pa...

  • *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*
    1 / 9
    *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*

    Ignatki-Osiedle

    • 1 650 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentuję Państwu wygodne 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane tuż pod Białymstokiem – Ignatki Osiedle ul. Jodłowa. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m², w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Białystok Piaski, Jerzego Waszyngtona
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Piaski, Jerzego Waszyngtona

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • Mieszkanie Białystok Piasta, Bolesława Chrobrego
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Piasta, Bolesława Chrobrego

    Białystok

    • 1 250 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia malutka k...

  • Mieszkanie bezczynszowe- do remontu!
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe- do remontu!

    Białystok

    • 250 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Sprzedam mieszkanie na poddaszu w kameralnym budynku. Wspólne podwórko zamykane na bramę. To przytulne 2-pokojowe lokum ma jasne wnętrza i jest częściowo umeblowane- do remontu. Do...

  • Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki od 1 lipca
    1 / 8
    Wynajmę 2-pok. 39m2 ul. Wiejska obok Politechniki od 1 lipca

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o pow. 39m2 zlokalizowane w Białymstoku przy ul. Wiejskiej. Idealne dla singla lub pary badż studentów ze względu na bliskie...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul. Wysoki Stoczek

    Białystok » Wysoki Stoczek » ul. Wysoki Stoczek

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Białegostoku - przy ul. Wysoki Stoczek. Idealna propozycja dla rodziny...

  • Topowa lokalizacja ul. Wesoła

    Białystok » Piaski

    • 320 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta tylko w naszym biurzeAtrakcyjne mieszkanie – ul. Wesoła, Białystok | Idealne pod wynajem i do zamieszkaniaMieszkanie położone w wysokim bloku z windą przy ul. Wesołej to świ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe ul. Sukienna

    Białystok » Przydworcowe » ul. Sukienna

    • 405 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Sukiennej - gotowe do zamieszkania!Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w wygodnym centrum mias...

  • 4 pokoje, Przydworcowe, 2 piętro, 62 m2
    1 / 12
    4 pokoje, Przydworcowe, 2 piętro, 62 m2

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania (62,20 m2), położonego na osiedlu Przydworcowym, przy ulicy Wyszyńskiego w Białymstoku. Mieszkanie położone...

  • Wynajmę mieszkanie 47m2 Galeria Antoniuk Antoniukowska
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 47m2 Galeria Antoniuk Antoniukowska

    Białystok

    • 1 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie przy ulicy Antoniukowskiej 56, mieszkanie znajduje się od razu nad galerią Antoniuk. Mieszkanie jest umeblowane, dostępne miejsce parkingowe oraz komórka lokator...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek,
    1 / 14
    Mieszkanie Białystok Białostoczek,

    Białystok

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę ni...

  • Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Juliusza Słowackiego
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Juliusza Słowackiego

    Białystok

    • 509 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone przy ul.Juliusza Słowackiego w Białymstoku na osiedlu Mickiewicza. Znajduje się na 1. pię...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 539 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu n...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza, Ciepła
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Sienkiewicza, Ciepła

    Białystok

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Sienkiewicza ul. Ciepła. Piętro 3 ,blok 4 piętrowy z cegły z...

  • Łąkowa 20 * Najbardziej Prestiżowy Adres !!! 43m2 * I piętro
    1 / 10
    Łąkowa 20 * Najbardziej Prestiżowy Adres !!! 43m2 * I piętro

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kamienica Starobojarska to obecnie najbardziej pożądany adres na mapie Białegostoku. Luksusowa kamienica powstała przy ul. Łąkowej 20 w sercu historycznego osiedla Bojary, w miejs...

  • Mieszkanie Białystok Dojlidy,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Dojlidy,

    Białystok

    • 550 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • **św. Wojciecha**
    1 / 13
    **św. Wojciecha**

    Białystok

    • 460 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy św. Wojciecha w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalna to trzy osobne pokoje, łazienka z wc,...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda ul. 42 Pułku Piechoty

    Białystok » Wygoda » ul. Pułku Piechoty

    • 675 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda.Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, po...

  • Osobne 2 pokoje, ul. Podleśna, 48,6 m2, I piętro
    1 / 10
    Osobne 2 pokoje, ul. Podleśna, 48,6 m2, I piętro

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ulicy Podleśnej 13. Mieszkanie jest idealne dla studentów lub pary. Nieruchomość składa się z dwóch niez...