• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Białystok
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wasilkowem

(187)
  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Białystok

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • SPRZEDAM FAJNE MIESZKANIE NA TOWAROWEJ

    Białystok

    • 529 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM FAJNE MIESZKANIE NA TOWAROWEJ. Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 48,01 m2 składające się z 3 pokoi, łazienki i oddzielnej kuchni skomunikowanych korytarzem. Zlokaliz...

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Ślusarska

    Białystok » Młodych » ul. Ślusarska

    • 519 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 51,9 m² | Osiedle Młodych | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m², położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedl...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza ul.

    Białystok » Sienkiewicza

    • 529 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UKŁAD: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Dwustronny układ pomieszczeń, bez przechod...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto ul. Kręta

    Białystok » Nowe Miasto » ul. Kręta

    • 389 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w wyjątkowym miejscu - Apartamentowiec przy ulicy Krętej. To miejsce o niebanalnej architekturze, wysokim standardzie budynku i bardzo dobrej lokalizacji. Cał...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek, Zagumienna
    Mieszkanie Białystok Białostoczek, Zagumienna

    Białystok

    • 489 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę mi...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Icchoka Malmeda

    Białystok » Centrum » ul. Malmeda

    • 359 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    UKŁAD: mieszkanie składa się z dwóch, nieprzechodnich pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju z wnęką na szafę. Do mieszkania przynależy piwnica.STAN: do remontu. Wymienione zo...

  • Dwustronne komfortowe 61m2 na parterze
    Dwustronne komfortowe 61m2 na parterze

    Czarna Białostocka

    • 405 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białosto...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowe 45m² w sercu malowniczego Supraśla
    1 / 11
    Komfortowe 45m² w sercu malowniczego Supraśla

    Supraśl

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliw...

  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 445 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze osiedle Nowe Miasto ul.Dubois. .Mieszkanie wygodne,ciepłe,dwustronne,z korytarza przejście do wszystkich pomieszczeń.Blok ocieplony, wymien...

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Gruntowa

    Białystok » Młodych » ul. Gruntowa

    • 295 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego znajdującego się na 3 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Młodych. Oferta interesująca dla młodych ludzi, poszu...

  • 4 pokoje 58m² w świetnej lokalizacji  os. Piaski
    4 pokoje 58m² w świetnej lokalizacji os. Piaski

    Białystok

    • 535 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80 m² usyt...

  • Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza ul.

    Białystok » Zielone Wzgórza

    • 540 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    UKŁAD: na powierzchnię 84,6 m2 składa się jadalnia z aneksem kuchennym, salon, 2 sypialnie (w tym jedna przechodnia), łazienka, toaleta i korytarz. Dodatkowo do mieszkania przynale...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul.

    Białystok » Centrum

    • 310 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego o powierzchni całkowitej 25 m2 (po podłodze) i powierzchni użytkowej 21,5 m2 (odliczając skosy). To doskonała propozycja dla tych, którzy p...

  • 2 pokoje, loggia, komórka | ul. Wrocławska

    Białystok » ul. Wrocławska

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,80 m², położone przy ul. Wrocławskiej w Białymstoku, na 3. piętrze w budynku bez windy.Zdjęcia w ogłoszeniu...

  • Mieszkanie Białystok Antoniuk, Antoniukowska
    Mieszkanie Białystok Antoniuk, Antoniukowska

    Białystok

    • 339 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które o...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego
    Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego

    Białystok

    • 549 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonal...

  • Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking
    1 / 7
    Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,6 m² – centrum, ul. Jurowiecka 11 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane w prestiżowym ap...

  • Lokal mieszkalny w szeregu z ogródkiem
    1 / 10
    Lokal mieszkalny w szeregu z ogródkiem

    Białystok

    • 739 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    *** MIESZKANIE W SZEREGU *** ***  STAN DEWELOPERSKI  *** os.DOJLIDY GÓRNE *** *** MIEJSCE PARKINGOWE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w sta...