• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wasilkowem

(187)
  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Gajowa
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Gajowa

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, mieszkanie 57,90 m2 zlokalizowane przy ul. Gajowej na osiedlu Dziesięciny II w Białymstoku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja - z dużym po...

  • 56m2 przy Politechnice cegła

    Białystok

    • 630 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłączności Na sprzedaż oferowane jest przestronne mieszkanie o powierzchni 56,7m2 położone na trzecim piętrze w budynku z 2008 roku. To wyjątkowa propoz...

  • Mieszkanie Horodniany ul.

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią.UKŁAD:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2,...

  • 2-pokojowe mieszkanie
    2-pokojowe mieszkanie

    Białystok

    • 340 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku czterokondygnacyjnym, położonym na białostockim osiedlu Antoniuk przy ul. Antoniukowskiej. Przestr...

  • Mieszkanie Białystok Bacieczki,
    Mieszkanie Białystok Bacieczki,

    Białystok

    • 880 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 659 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa
    Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa

    Białystok

    • 429 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu n...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 425 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok Piasta, Mieszka I
    Mieszkanie Białystok Piasta, Mieszka I

    Białystok

    • 429 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentac...

  • Mieszkanie Białystok, Mieszka I
    Mieszkanie Białystok, Mieszka I

    Białystok

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Icchoka Malmeda
    Mieszkanie Białystok Centrum, Icchoka Malmeda

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu n...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek, Sokólska
    Mieszkanie Białystok Białostoczek, Sokólska

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz przestronnego...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda,
    Mieszkanie Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu w...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Sukienna

    Białystok » Centrum » ul. Sukienna

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 45 m2 w samym centrum miasta! To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum. Mieszkanie znajduje się n...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do remontu Białystok
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do remontu Białystok

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30m2 do generalnego/kapitalnego remontu. Duży pokój-salon, dwa pokoje mniejsze-sypialnie, kuchnia, łazienka, oddzielne WC, koryta...

  • 2 pokoje + kuchnia * Nowe, wyposażone * M.Postojow
    1 / 14
    2 pokoje + kuchnia * Nowe, wyposażone * M.Postojow

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję ZUPEŁNIE NOWE, 2 pokojowe MIESZKANIE o powierzchni 39,8 m2. Z balkonem 4,35m2 oraz MIEJSCEM POSTOJOWYM w podziemnej hali garażowej na poziomie -1 . Wykończone...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Jarzębinowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Jarzębinowa

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gorąca oferta!!! Tylko przez pierwszy tydzień mają -15000 zł od ceny mieszkania!! Szybko się decyduj i zamiast 575 000 zapłać 560 000zl! Umawiaj się szybko bo czasu jest nie wiele!...

  • Mieszkanie Białystok Bojary ul. Towarowa

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego » ul. Towarowa

    • 525 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne 3 pokoje na Osiedlu Piasta - idealne dla rodziny!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 58,30 m² przy ul. Towarowej 10 (II piętro). To przestrzeń z dużym potencjałem,...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, K. Kalinowskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, K. Kalinowskiego

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Białystok Bema ul. Gen. Józefa Bema

    Białystok » Bema » ul. Bema

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 48,13 m² | Osiedle Bema | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,13 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku, na osiedlu Bema.Układ pomieszczeń:-...