• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wasilkowem

(187)
  • Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów
    1 / 8
    Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów

    Białystok

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: Ul. Wiejska, Białystok Mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wiejskiej. Bliskość Politechniki Białostockiej czyni tę n...

  • 4-Pok.48m2. Ip obok Politechniki Białostockiej **Do Wejścia*
    1 / 10
    4-Pok.48m2. Ip obok Politechniki Białostockiej **Do Wejścia*

    Białystok

    • 555 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie o pow.48m2 zlokalizowane przy ul. Bema w Białymstoku po Gruntownym remoncie (wszystko starannie wykonane) Mieszkanie dla osób wy...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek,
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek,

    Białystok

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Przestronne mieszkanie blisko Politechniki !
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie blisko Politechniki !

    Białystok

    • 590 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane na ul. Wiejskiej w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrow...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Przydworcowe,

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż ustawne 3...

  • Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza,

    Białystok

    • 540 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronn...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 11
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania bli...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny,
    1 / 13
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny,

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Białystok Piasta, Warszawska
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Piasta, Warszawska

    Białystok

    • 398 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - 3-pokojo...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa
    1 / 10
    Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa

    Białystok

    • 421 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne 2-pokojowe m...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie, 60m2 w pożądanej spokojnej lokalizacji. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, liczne sklepy. Okna plastikowe. Podwójne drzwi wejściowe. Pa...

  • Mieszkanie Białystok Piaski, Jerzego Waszyngtona
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Piaski, Jerzego Waszyngtona

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • Mieszkanie bezczynszowe- do remontu!
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe- do remontu!

    Białystok

    • 250 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Sprzedam mieszkanie na poddaszu w kameralnym budynku. Wspólne podwórko zamykane na bramę. To przytulne 2-pokojowe lokum ma jasne wnętrza i jest częściowo umeblowane- do remontu. Do...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul. Wysoki Stoczek

    Białystok » Wysoki Stoczek » ul. Wysoki Stoczek

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Białegostoku - przy ul. Wysoki Stoczek. Idealna propozycja dla rodziny...

  • Topowa lokalizacja ul. Wesoła

    Białystok » Piaski

    • 320 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta tylko w naszym biurzeAtrakcyjne mieszkanie – ul. Wesoła, Białystok | Idealne pod wynajem i do zamieszkaniaMieszkanie położone w wysokim bloku z windą przy ul. Wesołej to świ...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe ul. Sukienna

    Białystok » Przydworcowe » ul. Sukienna

    • 405 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Sukiennej - gotowe do zamieszkania!Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w wygodnym centrum mias...

  • 4 pokoje, Przydworcowe, 2 piętro, 62 m2
    1 / 12
    4 pokoje, Przydworcowe, 2 piętro, 62 m2

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania (62,20 m2), położonego na osiedlu Przydworcowym, przy ulicy Wyszyńskiego w Białymstoku. Mieszkanie położone...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek,
    1 / 14
    Mieszkanie Białystok Białostoczek,

    Białystok

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę ni...

  • Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Juliusza Słowackiego
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Juliusza Słowackiego

    Białystok

    • 509 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone przy ul.Juliusza Słowackiego w Białymstoku na osiedlu Mickiewicza. Znajduje się na 1. pię...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 539 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu n...