• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wasilkowem

(220)
  • Mieszkanie Białystok Wygoda,
    Mieszkanie Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu w...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Sukienna

    Białystok » Centrum » ul. Sukienna

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 45 m2 w samym centrum miasta! To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum. Mieszkanie znajduje się n...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do remontu Białystok
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do remontu Białystok

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30m2 do generalnego/kapitalnego remontu. Duży pokój-salon, dwa pokoje mniejsze-sypialnie, kuchnia, łazienka, oddzielne WC, koryta...

  • 2 pokoje + kuchnia * Nowe, wyposażone * M.Postojow
    1 / 14
    2 pokoje + kuchnia * Nowe, wyposażone * M.Postojow

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję ZUPEŁNIE NOWE, 2 pokojowe MIESZKANIE o powierzchni 39,8 m2. Z balkonem 4,35m2 oraz MIEJSCEM POSTOJOWYM w podziemnej hali garażowej na poziomie -1 . Wykończone...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Jarzębinowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Jarzębinowa

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gorąca oferta!!! Tylko przez pierwszy tydzień mają -15000 zł od ceny mieszkania!! Szybko się decyduj i zamiast 575 000 zapłać 560 000zl! Umawiaj się szybko bo czasu jest nie wiele!...

  • Mieszkanie Białystok Bojary ul. Towarowa

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego » ul. Towarowa

    • 525 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne 3 pokoje na Osiedlu Piasta - idealne dla rodziny!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 58,30 m² przy ul. Towarowej 10 (II piętro). To przestrzeń z dużym potencjałem,...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, K. Kalinowskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Centrum, K. Kalinowskiego

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Białystok Bema ul. Gen. Józefa Bema

    Białystok » Bema » ul. Bema

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 48,13 m² | Osiedle Bema | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,13 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku, na osiedlu Bema.Układ pomieszczeń:-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów
    1 / 8
    Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów

    Białystok

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: Ul. Wiejska, Białystok Mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wiejskiej. Bliskość Politechniki Białostockiej czyni tę n...

  • 4-Pok.48m2. Ip obok Politechniki Białostockiej **Do Wejścia*
    1 / 10
    4-Pok.48m2. Ip obok Politechniki Białostockiej **Do Wejścia*

    Białystok

    • 555 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie o pow.48m2 zlokalizowane przy ul. Bema w Białymstoku po Gruntownym remoncie (wszystko starannie wykonane) Mieszkanie dla osób wy...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek,
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek,

    Białystok

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Przestronne mieszkanie blisko Politechniki !
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie blisko Politechniki !

    Białystok

    • 590 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane na ul. Wiejskiej w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrow...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Przydworcowe,

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż ustawne 3...

  • Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza,

    Białystok

    • 540 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronn...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 11
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania bli...

  • Mieszkanie Białystok,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok,

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy Państwu...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny,
    1 / 13
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny,

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego m...

  • Mieszkanie Białystok Piasta, Warszawska
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Piasta, Warszawska

    Białystok

    • 398 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - 3-pokojo...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Białystok Centrum, Ludwika Waryńskiego

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie na wynajem...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa
    1 / 10
    Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa

    Białystok

    • 421 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne 2-pokojowe m...