• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świdnicą

(264)
  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 60 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1...

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pieszyce

    • 190 630 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr

Bielawa

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje ,widna kuchnia , łazienka z WC w pobliżu miejska komunikacja ,markety, szkoły ,żłobek i góry z okna--

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krobielowice

    • 2 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kamienna Góra

    • 115 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 1 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kostomłoty

    • 210 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bolków

    • 248 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate prezentuje mieszkanie w uroczej miejscowości Prusy, położonej na terenie otoczonym naturą, delikatnymi pagórkami oraz malowniczymi lasami. Mieszkanie czeka na nowego w...

  • Mieszkanie Zębowice rynek pierwotny ul.

    Zębowice

    • 653 325 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Marzy Ci się przestrzeń i święty spokój? Omega Estate ma do zaoferowania piękne mieszkania - alternatywę domu.Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Zębowicach oferuje przemyślane r...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 341 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o dużym mieszkaniu dla rodziny! Szukasz nieruchomości stanowiącej alternatywę dla domu? A może chcesz mieszkać w połowie, a drugą wynajmowa...

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 350 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wraz z rodziną szukasz atrakcyjnego cenowo mieszkania? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Proponujemy rozkładowe mieszkanie położone w zadbanym budynku w miejscowości Goczałków, 5 km...

  • Mieszkanie Szczepankowice ul.

    Szczepankowice

    • 519 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Czy nie marzysz o codziennym wypoczynku w swoim własnym ogrodzie, gdzie możesz cieszyć się świeżym powietrzem i zielenią? Omega Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszk...

  • Mieszkanie Krobielowice ul.

    Krobielowice

    • 220 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Omega Estate ma przyjemność zaprezentować państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w malowniczej wsi Krobielowice. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 275 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz swojego miejsca, gdzie czas zwalnia, a Ty możesz odpocząć? Zamieszkaj w Jordanowie Śląskim, gdzie odnajdziesz idealną harmonię między spokojnym, wiejskim klimatem a udogodn...

  • Mieszkanie Jawor ul. Cukrownicza

    Jawor » ul. Cukrownicza

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Omega Estate proponuje mieszkanie do wynajmu położone w strategicznym miejscu obok Mercedes-Benz oraz innych zakładów pracy. Na niecałe 30m2 składa się:- duży jasny pokój z widokie...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. W malowniczej miejscowości Prusy, położonej na łagodnie pagórkowatym terenie otoczonym zielenią i lasami, znajduje się mieszkanie cz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Prusy ul. Pocztowa

    Prusy » ul. Pocztowa

    • 149 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.Takie, gdzie poranek zaczyna się ciszą, a wieczór kończy spokojem.Na sprzedaż przytulne, w...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack
    1 / 8
    Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack

    Kamienna Góra

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - dużej i wyposażonej kuchni z oknem, - łazienki...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • Mieszkanie Kondratowice ul. Nowa

    Kondratowice » ul. Nowa

    • 145 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Masz dość zgiełku i ciasnych blokowisk? Marzysz o własnym kawałku ziemi, ale chcesz mieszkać wygodnie i tanio?Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe...

  • Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska
    Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska

    Goczałków

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem standard premium w Goczałkowie Szukasz miejsca, które łączy klimat stylowej kamienicy z nowoczesnym, bezkompromisowym wykończeniem? Ta o...

  • Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice

    Wiadrów

    • 185 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkania Lokalizacja: Wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: I Powierzchnia: 48,66 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY!...

  • Twoje miejsce mocy
    1 / 16
    Twoje miejsce mocy

    Bielawa

    • 235 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poczuj rytm kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnym komfortem. To mieszkanie to nie tylko metraż, to miejsce mocy, które ładuje baterie po każdym dniu. Wyjątkowe 1. pięt...

  • 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy
    3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy

    Głuszyca Górna

    • 120 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w odnowionej kamienicy. Na powierzchnię 45 mkw składa się pokój dzienny, 2 małe sypialnie, kuchnia, łazienka, garderoba oraz przedpokój. To jedy...

  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul. Wrocławska

    Jordanów Śląski » ul. Wrocławska

    • 360 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentuje do zakupu:Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu, zlokalizowane w cichej miejscowości Jordanów Śląsk...