• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Świdnica

(47)
  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem o pow. 53,7 m2 znajduje się w kamienicy w okolicach ulicy Francuskiej. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój....

  • Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola
    Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola

    Świdnica

    • 485 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica. Pomiesz...

  • Mieszkanie Świdnica, Wodna
    Mieszkanie Świdnica, Wodna

    Świdnica

    • 1 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka...

  • Mieszkanie Świdnica Śródmieście ul. Pułaskiego

    Świdnica » ul. Pułaskiego

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem n...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 469 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia...

  • Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Młodych! Wymagany najem w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem, duża sypialnia, kuchnia...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica, Wrocławska
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, Wrocławska

    Świdnica

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w okolicach Centrum! Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, częściowo otw...

  • Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego
    Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta bi...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD w kuchni i RTV - gotowe do zamieszkania. Na p...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszka...

  • Mieszkanie Świdnica,
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica,

    Świdnica

    • 470 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m² znajdujące się na IV piętrze IV piętrowego bloku zlokalizowanego na oś. Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie charakteryzuje się fu...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Długa

    Świdnica » ul. Długa

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Świdnicy , idealne dla osób ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację. Gotowe do wprowadzenia , w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 269 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwa mieszkania w cenie jednego - mieszkanie idealne pod inwestycję! Na powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: powierzchnia około 30 m2 - pokój z...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 280 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA ATRAKCYJNA CENA! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, słoneczna kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełn...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 520 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, parter - nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, główna sypialnia oraz pokój dziecka, łazienka i...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - nowy budynek z windą położony przy Polnej Drodze! Mieszkanie nowe, wcześniej nieużywane....