• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnica
  • Łękawica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Świdnica

(35)
  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zawiszów
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zawiszów

    Świdnica

    • 304 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, przestronna kuchnia, łazienka z wc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów....

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 115 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Świdnicy - zaledwie ok 200 m od Rynku. Rozkład mieszkania : - Salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Świdnica, Wrocławska
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, Wrocławska

    Świdnica

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w okolicach Centrum! Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, częściowo otw...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Ludwika Zamenhofa

    Świdnica » ul. Zamenhofa

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz gotowej nieruchomości pod wynajem? A może to miejsca do zaspakajania własnych potrzeb mieszkaniowych? Omega Estate proponuje do zakupu nietypową kawalerkę w typowym bloku. ...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 189 999 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Poszukujesz mieszkania idealnego pod inwestycje? A może szukasz czegoś dla siebie?  Omega Estate proponuje do zakupu atrakcyjną kawalerkę w spokojnej i cichej okolicy.Na 35 m2 skła...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 189 980 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz mieszkania zdała od zgiełku ulic? Marzysz o odpoczynku po pracy w ogrodzie?  Poleca się do zakupu atrakcyjna kawalerka w spokojnej i cichej okolicy na obrzeżach miasta. Na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 230 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę położoną na 2 piętrze w bloku na Osiedlu Młodych! W skład nieruchomości składa się kuchnia, przestronny salon z wyjściem na balkon...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 299 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przestronna kawalerka w bloku - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny pokój, duża kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie w bard...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 269 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m, po remoncie. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie znajduje się w budynku z miejskim...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w okolicach Osiedla Młodych! ul. Armii Krajowej! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, pokój, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie do kapitalnego...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełn...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 215 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ... --------------------------------UWAGA--------------------------- Zanim zaprezentujemy nieruchomość, klient musi zostać zarejestrowany w naszym biurze jako osoba poszukująca...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Młodych - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Mieszkanie w ba...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 228 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przestronna kawalerka w zabytkowej kamienicy w Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, duży pokój, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie w bardzo dobrym s...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 238 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną słoneczną kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! [i] MIESZKANIE DO KAPITALNEGO REMONTU! [/i] Na powierzchnie mieszkania s...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 299 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - Osiedle Młodych, mieszkanie wkrótce będzie gotowe do zamieszkania! Mieszkanie w trakcie remontu - możliwość rezerwacji! [i]ZDJĘCIA POGLĄDOWE - Mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 264 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych! Nieruchomość idealna pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpo...