• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Świdnica

(63)
  • Mieszkanie Świdnica, okolice Kraszowickiej
    Mieszkanie Świdnica, okolice Kraszowickiej

    Świdnica

    • 850 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi! Apartament o powierzchni 115m2 dzieli się na przestrzeń dzi...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 430 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! IDEALNE POD INWESTYCJĘ Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, ku...

  • Mieszkanie Świdnica Centrum
    Mieszkanie Świdnica Centrum

    Świdnica

    • 539 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni i czwartego ma...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 616 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w stanie deweloperskim - po kapitalnym remoncie w 80 % . Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na nasz...

  • Mieszkanie Świdnica, Jarzębinowa
    Mieszkanie Świdnica, Jarzębinowa

    Świdnica

    • 697 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 pokoje po kapitalnym remoncie | 2 piętro | balkon | okolice ul. Głowackiego, Świdnica Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego...

  • Mieszkanie Świdnica, Westerplatte
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, Westerplatte

    Świdnica

    • 499 100 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze - ulica Westerplatte! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, łącznie cztery pokoje, w tym trzy pokoje niezależne, jeden...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 720 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Świdnicy ul. Pułaskiego, przy Rynku Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 131 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy bez czyns...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 790 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronny czteropokojowy apartament znajdujący się w Centrum Świdnicy! Apartament o powierzchni ok. 123 m2, na którą składa się osobna przestronna kuchnia z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica, okolice parku
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica, okolice parku

    Świdnica

    • 799 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rod...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 490 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, luksusowe wykończenie oraz przestrzeń zapewniającą komfort codziennego życia. To propozycja...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukujesz jasnego, przestronnego mieszkania, które dodatkowo na siebie zarobi? Trafiłeś idealnie! Oferta biura nieruchomości Omega Estate na pewno przypadnie Ci do gustu!Zaprasza...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia z dwoma spiżarnia...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 599 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, salon z częścią jadalną, 3 sypialnie, łazienka, toaleta oraz prz...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku na osiedlu Zarzecze. To przestrzenny i bardzo funkcjonalny lokal z pi...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Świdnica

    • 670 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica ul. Lelewela

    Świdnica » ul. Lelewela

    • 655 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od Świdnickiego rynku. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch mieszkań, dzięk...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 874 100 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie mieszkanie w Centrum miasta - I piętro w odrestaurowanej kamienicy! [i]Lokal mieszkalny, który idealnie nadaje się również na lokal usługowy.[/i] Lokal idea...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 369 100 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w okolicach Galerii Świdnickiej! Na powierzchnię mieszkania według dokumentów: 52,8 m2 (natomiast mierząc po podłodze ok. 77m2) składają...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 920 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronny dwupoziomowy apartament z dużym tarasem zlokalizowany nad Zalewem! Na powierzchnie apartamentu składają się dwa poziomy: - PARTER (3 piętro)...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 458 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie na IV piętrze na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania 70,50 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, trzy sypialnie, kuchnia, łazienka, to...