• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gołubie
  • Klonownica Duża
  • Lipce Reymontowskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Świdnica

(138)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w Świdnickim Rynku. Mieszkanie składa się z: Salonu Pokoju Kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem o pow. 53,7 m2 znajduje się w kamienicy w okolicach ulicy Francuskiej. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój....

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 372 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 40,42m2 z tarasem oraz balkonem! Projekt gratis! Nowy apartamentowiec w okolic...

  • Mieszkanie Świdnica, Ścisłe Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Ścisłe Centrum

    Świdnica

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w Centrum Świdnicy! ZDJĘCIA POGLĄDOWE! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypialnia, sypialnia, kuchnia, łazien...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 417 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie ZAREZERWOWANE ! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem! Projekt gratis ! Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum...

  • Mieszkanie Świdnica, Nad Zalewem
    Mieszkanie Świdnica, Nad Zalewem

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica, Pułaskiego Kazimierza
    Mieszkanie Świdnica, Pułaskiego Kazimierza

    Świdnica

    • 444 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego. Okna z pokoi wychodzą na Rynek, nat...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 420 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od 1 Lipca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie . Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA! Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych! IDEALNE POD INWESTYCJE! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wy...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 379 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 47 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. M...

  • Mieszkanie Świdnica, Wodna
    Mieszkanie Świdnica, Wodna

    Świdnica

    • 1 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Wrocławska

    Świdnica » ul. Wrocławska

    • 570 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy, w pobliżu centrum Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku mieszkalnym. Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - ku...

  • Mieszkanie Świdnica Śródmieście ul. Pułaskiego

    Świdnica » ul. Pułaskiego

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem n...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księcia Bolka Świdnickiego

    Świdnica » ul. Bolka Świdnickiego

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwe...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Młodych! ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU! Na powierzchnie mieszkania...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny ul. pl. Grunwaldzki

    Świdnica » pl. Grunwaldzki

    • 351 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Są inwestycje, które po prostu oferują mieszkania i są takie, które tworzą styl życia - ta decydowanie należy do tej drugiej kategorii. W samym centrum Świdnicy powstaje kameral...

  • Mieszkanie Świdnica, Nowy Zawiszów
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Nowy Zawiszów

    Świdnica

    • 535 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Eleganckie, komfortowo wykończone mieszkania z tarasem - nowy Zawiszów! Mieszkanie zaprojektowane według nowoczesnych standardów, wykończone z dbałośc...