• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jedlina-Zdrój
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świdnicą

(264)
  • Mieszkanie Żarów Żarów
    Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 279 990 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ZAREZERWOWANE ! Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Mrowinach! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, 4 osobne pokoje, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica
    Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasze - przygo...

  • Mieszkanie Żarów
    Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 425 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w okolicach Centrum Żarowa Mieszkanie o powierzchni 103m2, usytuowane na I piętrze kamienicy w Żarowie. Na powierzchnię mieszkania...

  • Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza
    Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Szczawno-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie z własnym ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. W tym mieszkaniu już od wejścia...

  • Mieszkanie Strzegom, Centrum
    Mieszkanie Strzegom, Centrum

    Strzegom

    • 3 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta skierowana do firm zatrudniających! 3500 zł/netto Do wynajęcia lokal mieszkalny w centrum Strzegomia. W najbliższej okolicy Biedronka, Intermarche. Lokal mieszkalny o po...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sobótka

    • 749 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Elitare Sp. zo.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świebodzice

    • 365 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sobótka

    • 699 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Elitare Sp. zo.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sobótka

    • 709 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Elitare Sp. zo.o.
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 930 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie, na terenie zamkniętego i zadbanego osiedla z placem...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Złote

    Dzierżoniów

    • 235 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m², położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Złotym w Dzierżoniów. Lokal składa się z: d...

  • Mieszkanie Jedlina-zdrój, ul. Wałbrzyska

    Jedlina-Zdrój » ul. Wałbrzyska

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jedlina-Zdrój, dnia 24.04.2026 r.GPM.6840.44.2024WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza V przetarg ustny nieograniczony na s...

  • Mieszkanie Żarów, Osiedle Piastów
    Mieszkanie Żarów, Osiedle Piastów

    Żarów

    • 330 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przytulne mieszkanie na parterze na Osiedlu w Żarowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania ok. 37 m2 składają się obecnie: salon z aneksem kuchennym, sy...

  • Kawalerka 18,44 M2 Wałbrzychu

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu na sprzedaż. W pobliżu liczne sklepy, szkoła, przeczkole, parki, komunikacja miejska i inne udogodnienia. Idealne dla każdego nie w...

  • Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.
    Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu, ul Michałowskiego. W okolicy liczne sklepy, szkoła, przeczkole, apteki , komunikacja miejska i wiele innych dobrodziejstw p...

  • do wynajęcia mieszkanie w centrum Dzierżoniowa
    1 / 7
    do wynajęcia mieszkanie w centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów

    • 1 050 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w kamienicy na parterze bardzo blisko Rynku. Z wykupionym terenem wokół budynku (podwórko), z parkingiem na ulicy. Po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Założona jest now...

  • Dwa pokoje na parterze ok.39m2/ garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach ,ogródek, komórka.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC ,przedpokoju, przedsionka o łącznej pow. 38,45...

  • Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje
    Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje

    Wałbrzych

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie na PIASKOWEJ GÓRZE super lokalizacja, pow. 40,5 , 2 pokoje, blok 3 piętro, w 4-piętrowym bloku, rozkładowe, kuchnia w zabudowie wyposażona w...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje - Katowicka 2
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje - Katowicka 2

    Wałbrzych

    • 1 120 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. -Nieruchomość- Powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacj...

  • Dwa pokoje na I piętrze os. Błękitne

    Dzierżoniów

    • 330 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż starannie wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w środkowej klatce. Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze zag...