• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świętochłowice +20 km
  • Świdnica +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świdnicą

(264)
  • Mieszkanie po remoncie Strzegom. Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie po remoncie Strzegom. Centrum

    Strzegom

    • 240 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Osobna kuchnie wyposażona w meble do zabudowy ze sprzętem ( wyciąg, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka) oraz lodówka wolnostojąca....

  • Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze
    Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze

    Wałbrzych

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkanie znajdu...

  • słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły

    Wałbrzych

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i ciepłego mieszkania położonego Białym Kamieniu (okolice ul. Bema). Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną, jasną kuchnią o pow...

  • SPRZEDAM PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw.- WAŁBRZYCH -
    1 / 16
    SPRZEDAM PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw.- WAŁBRZYCH -

    Wałbrzych

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw. Z DUŻĄ ŁAZIENKĄ Z OKNEM - NOWE MIASTO - WAŁBRZYCH. DO ODŚWIEŻENIA LUB DO WŁASNEJ ARANŻACJI. Opis ogłoszenia: Sprzedam bez pośredników jasne i fun...

  • Mieszkanie Wałbrzych,
    Mieszkanie Wałbrzych,

    Wałbrzych

    • 2 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    KOMFORTOWE MIESZKANIE 74 m2 WAŁBRZYCH - SOBIĘCIN Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 74 m². Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy. W skład nieruchomośc...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 516 135 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnico...

  • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów
    1 / 7
    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 2 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów 49,37 m² | 1 piętro | balkon Mieszkanie w bloku, składa się z: salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju, balkonu...

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin, 1 Maja
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin, 1 Maja

    Wałbrzych

    • 420 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy | Wałbrzych - Sobięcin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 90 m², położone na II piętrze w kameralnej, dwupięt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 299 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU W SPOKOJNEJ I ZIELONEJ CZĘŚCI ŚRÓDMIEŚCIA W OK. PARKU SOBIESKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2 i użytk...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2 i całkowite...

  • 1 / 4
    2 pokoje, IVpiętro, 37,70m2, Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 159 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie – os. ZłoteOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,70 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skom...

  • Kawalerka w centrum Głuszycy
    1 / 8
    Kawalerka w centrum Głuszycy

    Głuszyca

    • 75 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w centrum miasta z widokiem na Góry Sowie. Mieszkanie ma 26 m2. Jest pokój, kuchnia i łazienka. W kuchni są blaty, zlew, kuchenka, lodówka, pralka i szafki. W łazience je...

  • Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park
    Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park

    Wałbrzych

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Z Okna w Salonie SuPeR widok na górę Chełmiec. Park Sobieskiego cisza spokój ptaki śpiewają naprawdę warto. Zasłużyłeś na Komfort wypoczynku w spokoju i wygodę bliskości miasta w...

  • 1 / 4
    Mieszkanie 55 m2/garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 255 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Centrum Pieszyc na I piętrze.Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC o łącznej pow. 55m2Ogrzewanie oraz ciepła woda...

  • Mieszkanie na sprzedaż 35 m² – parter

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 35 m² w Dzierżoniowie – parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój prz...

  • Na sprzedaż mieszkanie 65,03m2,Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 345 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 65,03 m² zlokalizowane w Dzierżoniowie.Mieszkanie składa się z:3 pokoikuchniłazienkiosobnego WCprzedpokojuLokal jest f...

  • Mieszkanie 3 pokoje, piętro 8 /winda /osiedle

    Dzierżoniów » os. Błękitne

    • 295 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,80 m², położone na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Układ mieszkania: 3 pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka z WC...

  • Przestronne mieszkanie,w centrum Dzierżoniowa,57m2

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 225 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m², położone w samym centrum Dzierżoniowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze zadbanej kamienicy, co zapewnia ci...

  • Na sprzedaż komfortowe mieszkanie57 m² Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Grota-Roweckiego

    • 245 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję....

  • 2 pokoje, 25m2 III piętro- Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Nowowiejska

    • 99 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 25m2 w Dzierżoniowie przy ul. Nowowiejskiej nieopodal kościoła .Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju na III pięt...