• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Świdnica

(56)
  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 430 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! IDEALNE POD INWESTYCJĘ Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, ku...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 499 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 395 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OKAZJA ! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie ! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mi...

  • Mieszkanie Świdnica, Nad Zalewem
    Mieszkanie Świdnica, Nad Zalewem

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księcia Bolka Świdnickiego

    Świdnica » ul. Bolka Świdnickiego

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwe...

  • Mieszkanie Świdnica, Westerplatte
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, Westerplatte

    Świdnica

    • 499 100 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze - ulica Westerplatte! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, łącznie cztery pokoje, w tym trzy pokoje niezależne, jeden...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 350 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w okolicach Centrum Świdnicy! po 49,6 m2 Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna duża k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 575 795 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! WYMAGANY NAJEM O...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 469 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka...

  • Mieszkanie Świdnica, Łukasińskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Świdnica, Łukasińskiego

    Świdnica

    • 199 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze kamienicy wielorodzinnej w centrum miasta. Lokal posiada 60 m powierzchni po podłodze, natomiast...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Świdnicy - zaledwie ok 200 m od Rynku. Rozkład mieszkania : - Salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD w kuchni i RTV - gotowe do zamieszkania. Na p...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukujesz jasnego, przestronnego mieszkania, które dodatkowo na siebie zarobi? Trafiłeś idealnie! Oferta biura nieruchomości Omega Estate na pewno przypadnie Ci do gustu!Zaprasza...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 599 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, salon z częścią jadalną, 3 sypialnie, łazienka, toaleta oraz prz...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Lelewela

    Świdnica » ul. Lelewela

    • 655 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od Świdnickiego rynku. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch mieszkań, dzięk...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 267 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią oraz przedpokojem, sypialnia oraz łazienka z wc. W mie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 269 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m, po remoncie. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie znajduje się w budynku z miejskim...