• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Świdnica

(56)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 418 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łaz...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 600 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia,łazienka z oknem ora...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach parku na 2 piętrze w Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon z garde...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 499 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ----Mieszkanie Zarezerwowane ----- Piękne 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią,...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 379 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc or...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 365 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 4 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Świetna Cena ! Przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone w kamienicy w okolicach Centrum miasta! [i]Mieszkanie idealne również na biuro, czy siedzibę firmy pod działalnoś...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 399 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyzowane , piękne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach parku w Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypia...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 422 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane przy parku! Na powierzchnie mieszkania składa się półotwarta kuchnia z jadalnią oraz salone...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 229 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia oraz łazienka. W mieszkaniu są nowe okna PCV wyposażone w rolety wewnęt...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 770 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 298 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze - Osiedle Młodych! Na powierzchnie mieszkania 41 ,72 m2 składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z w...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 609 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, komfortowo urządzone mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, trzy osobne sypialnie, łazienka oraz przestronn...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 598 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! [i]Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD i RTV - gotowe do zamieszkania. [/i]N...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 345 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczne, wyjątkowe mieszkanie z antresolą - ogródek przy budynku! Powierzchnia według dokumentów wynosi 26,50 m2, jednak licząc po podłodze powierzchnia wynosi około 60 m2...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W m...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 649 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne, słoneczne mieszkanie w dużym balkonem, I piętro - Osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 691 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny, wygodny apartament położony na III piętrze kamienicy w Centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 131 m2 , na które składa się: przestronny salon, dwie sypi...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 459 900 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy! Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 359 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna duża kuchnia, s...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 600 100 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie położone atrakcyjnej części miasta - okolice parku! Przy mieszkaniu znajdują się dwa miejsca postojowe do użytku Właścicieli mieszkania! Na powierz...